Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

SEB Elu- ja Pensionikindlustus

AS SEB Elu- ja Pensionikindlustus on praeguse SEB Gruppi kuuluva, tolleaegset nime kandva Eesti Ühispanga poolt 1998. aasta oktoobris loodud elukindlustusselts.

SEB Grupp on Põhja- Euroopa finantsgrupp eraisikutele, äriklientidele ja institutsioonidele. 28. jaanuaris 2010 toimus SEB Elu- ja Pensionikindlustuse omanike vahetus. Tegemist oli ettevõttegrupi sisese reorganiseerimisega, mille eesmärk oli koondada kõik SEB rahvusvahelisse gruppi kuuluvad elukindlustusega tegelevad firmad SEB Trygg Liv Holding AB ühtse juhtimise alla.

SEB Elu- ja Pensionikindlustus on elukindlustusselts, mille eesmärk on pakkuda Eesti turul sobivaimat elu- ja pensionikindlustuse terviklahendust. Lahenduste pakkumisel lähtume kliendi kindlustusvajadustest. Arvestades SEB suuromaniku SEB Grupi pikaajalist elukindlustuskogemust, on SEB kinnitanud elukindlustustegevuse üheks oma prioriteediks.

Omanik: SEB Life and Pension Holding AB
Asutamisaasta: 1998
Aktsiakapital: 3 003 847,48 EUR
Juhatuse liikmed: Jaanus Sibul, Gert Vilms ja Triin Messimas

Turvatunde perele loovad kindlustuslahendused:

  • riskikindlustus
  • SEB Laenukaitse kindlustus

Kindlustus, mis tagab stardikapitali lapsele

  • kasvuportfell Juunior

Pensionipõlve aitavad kindlustada

  • kasvuportfell pensioniks

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.