Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Saadame pangakaardi postiga

  • Te ei pea pangakaardile kontorisse järele tulema
  • Saate kaardi kätte isegi välismaal olles
  • Kaart jõuab kiiresti teieni ka juhul, kui lähim kontor asub kaugel

Internetipangast kaardi postiga koju tellimiseks peab kontoomanik olema täisealine ning omama kehtivat internetipanga lepingut.

Posti teel saadame kõiki eraisiku deebetkaarte ning eraisiku deebet- ja krediitkaartide asendus- ja pikenduskaarte, mille leping on allkirjastatud. Juriidilistele isikutele saadame postiga vaid automaatseid pikenduskaarte. Mistahes teise väljastusviisiga ärikliendi kaartidele tuleb järgi tulla pangakontorisse.


Posti teel ei saadeta paberkandjal PIN-koode

Pangakaardi postiga tellimisel on võimalik PIN-koodi näha internetipangas pärast kaardi aktiveerimist. Kaardi aktiveerimiseks tuleb vajutada internetipanga avalehel olevale kaardi aktiveerimise meeldetuletusele või liikuda menüüs kaardi andmetele ja vajutada vastava kaardi juures olevale nupule „Aktiveerin kaardi”.

Kaardi tellimisel pangakontorisse lisatakse tellimusele juurde ka paberkandajal PIN-kood. Lisaks on võimalik ka pangakontorisse tellitud kaardi PIN-koodi küsida  eraisiku internetipangast.


Saate endale valida sobiva kaardi kättetoimetamise viisi

  • tavapostiga Eestis
  • tähitud postiga Eestis
  • tavapostiga välismaale

Tavapostiga Eesti piires, välismaale ning pangakontorisse kaardi tellimine on tasuta. Tähitud posti hind on 2,50 eurot. Teenustasu võtame automaatselt teie arvelduskontolt kaardi aktiveerimisel.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.