Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Kuidas enda rahaasju nutikalt korraldada?

Tark rahaga majandamine ei nõua tingimata suurt pingutust. Tihti piisab sellest, kui luua väljaminekutest endale selge ülevaade ja juurutada raha vastutustundlikuks kasutamiseks mõni lihtne harjumus. Nii muutub isegi ambitsioonikas eesmärk peagi kättesaadavaks.

SEB Pank pakub igapäevapanganduse lahendusi, mis aitavad Teil hallata rahaasju mugavalt, turvaliselt ja tõhusalt ning kindlustavad vajaliku tagavara.

 • Personaalne terviknõustamine

  Terviknõustamisel vaatate koos erakliendihalduriga üle enda rahaasjad, lähtudes oma praegustest tegelikest vajadustest ja võimalustest.

 • Rahapäevik

  Saate hea ülevaate oma tuludest ja kuludest ning märkate, kust võiks oluliste eesmärkide saavutamiseks rohkem kokku hoida.

 • SEB paketid

  Võite valida paketi, mis sisaldab kindla kuutasu eest just Teile vajalikke pangateenuseid.

 • Digikassa

  Digikassa on uus raha kogumise lahendus, mis ümardab kaardiga makstud summad täiseuroni ning kannab ümardatud ja makstud summade vahe Teie arvelduskontolt kogumishoiusele.

 • SEB internetipank ja mobiilipank

  Selleks et ajada pangaasju ajast ja kohast olenemata, võite kasutada SEB internetipanka ning mobiilipanka.

 • Telefonipank

  Helistades numbrile 665 5100, võite ööpäev läbi teha makseid, küsida konto jääki, hankida infot teenuste kohta ning saada abi muude küsimuste korral.

 

Selleks et rahaasju paremini korraldada, valige kodupangaks SEB.

 • Esitage tööandja raamatupidamisosakonnale taotlus kanda palk edaspidi Teie SEB kontole.
 • Alustage oma igapäevaste rahaasjade haldamist.

Kuidas tellida e-arveid panka ja kuidas sõlmida püsimakse leping?

Kui palju võite Perepaketiga teenustasudelt kokku hoida?


Soovitame lugeda

 • Pisikulutused ei olegi nii süütud

  Pisikulutused ei olegi nii süütud

  Aeg-ajalt tunneme kõik, et tahaks midagi head – väikest naudingut, mis päästaks päeva. Niisiis ostame tavapärasel poeskäigul endale näiteks pisikese šokolaadi. Harjumusel on aga suur jõud ja kuu lõpus avastame, et seesugustele pisiostudele on kulunud kümneid eurosid, sest väikestel kulutustel on komme suureks kasvada. Kuidas seda olukorda edukalt valitseda?

  Loen edasi

 • Nutikad võimalused rahaasjade korraldamiseks

  Nutikad võimalused rahaasjade korraldamiseks

  Märkmikud, paberitükid, ümbrikutäis kviitungeid ja kirjakesed külmikuuksel on vaid mõned näited sellest, kuidas saab oma isiklikku raamatupidamist korraldada. Kas see on aga mugavaim ja täpseim viis? Tõenäoliselt mitte ja õnneks on praegusel tehnoloogiaajastul palju häid arvutis või nutitelefonis kasutatavaid rakendusi, mis aitavad oma isiklikku eelarvet koostada.

  Loen edasi

Kõik artiklid

Hea teada

Kui soovite saada rahaasjade tõhusa haldamise kohta täpsemat teavet, vaadake SEB videoid.

Jälgige meid

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.