mask
Logo
ru
Menüü
Sulge
Alusta siit

Investeeri oma tulevikku

Soovitame heli sisse lülitada
Vaata lähemalt
shape

Sinu pension suudab võidelda kliimamuutuste vastu

SEB pensionifondide fookus on süsiniku jalajälje vähendamisel ja kliima soojenemise pidurdamisel, kuid pensioniinvesteeringuid tehes arvestame majanduse, ühiskonna ning keskkonnaga laiemalt – 2021. aasta lõpuks oli 50% pensionifondide varadest investeeritud jätkusuutlike põhimõtete kohaselt.

Sinu pension toetab tuule- ja päikeseparkide rajamist ning hüdro- ja teisi roheenergia ettevõtmisi, säästes nii sadu tuhandeid tonne СО₂ heitmeid ning säilitades bioloogilist mitmekesisust.

shape

Sinu pension suudab muuta õhu puhtamaks

Sa oled võib-olla kuulnud väljendit, et metsad on meie planeedi kopsud ehk õhupuhastajad, mistõttu on oluline, et need kestaks.

SEB pensionifondid investeerivad jätkusuutlikku metsandusse. Metsainvesteering toob lisaks metsakinnistute oodatavale hinnatõusule kaasa ka puude bioloogilise juurdekasvu, mis erinevate asjatundjate hinnangul on 3–4% aastas. Jälgime, et metsade majandamine toimuks vastutustundlikult ning meie järeltulijad päriksid heas korras Eestimaa.

Kas teadsid, et SEB pensionifondid on paigutanud raha Birdeye metsafondi, mille kaudu on meie kliendid üle 3000 hektari metsade omanik, millest enamik asuvad Kagu-Eestis?

shape

Sinu pension suudab luua uusi töökohti

SEB pension loob võimalusi uute töökohtade tekkeks Sinu kodukandis ja Eestis, investeerides kohalikesse ettevõtetesse. Need investeeringud aitavad arenevatel ettevõtetel kiiremini kasvada ja rohkem inimesi palgata.

shape

Sinu pension suudab luua Sulle ja Eestile parema tuleviku

Sinu pension on nii palju rohkemat kui mingi kauge asi tulevikus ja sel on jõudu viia ellu muutusi! Sel ajal, kuni Sa siin seda teksti loed, teenivad pensionifondid Sulle tootlust ja investeerivad ettevõtmistesse, millel on positiivne mõju nii Eesti kui ka maailma majandusele.

shape

Sinu pension suudab ise tegutseda

Sinu pension kasvab ise. Pika aja peale planeeritud regulaarsed investeeringud suudavad toota arvestatavat kasumit. Oluline on vaid valida enda vanusele ja riskitaluvusele sobivaim fond.

Kui Sa kord oled juba endale õige SEB pensionilahenduse leidnud, võid selle unustada ja oma igapäevaelu elada. Kui soovid oma pensionil pilku peal hoida, soovitame seda teha kord aastas ning hea meelega hoiame Sind ka uuendustega kursis.

shape


Meid huvitab pension, millel on jõud

Me tahame olla väärikad partnerid pensionikogujatele, pakkudes häid lahendusi, konkurentsivõimelisi tasusid, head tootlust ja mugavat pensioni ülevaadet internetipangas.

Kõik see on võimalik vaid paari hiireklõpsuga

Pension võib olla väga palju rohkemat, kui arvatakse. Sellel on suur jõud muuta maailma paremaks. Võib tunduda uskumatuna, kuid pension suudab päriselt võidelda kliimamuutuste vastu, aidata luua uusi töökohti ning ehitada meile kõigile parema tuleviku.

SEB leht „Minu pension“ aitab Sinu sammud maailma muutmise poole teha arusaadavaks ja kiiresti teostatavaks.

Tutvu meie pensioniplaneerijaga SEB internetipangas www.seb.ee.


See on päriselt nii lihtne.


*Olete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS SEB Pank, SEB Life and Pension Baltic SE Eesti filiaal, AS SEB Liising, AS SEB Varahaldus ja AS Rentacar kodulehel. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda hoolikalt teenuse tingimustega ja vajaduse korral pidada nõu asjatundjaga.