Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

SEB Baltics Open Banking – ehitagem üheskoos tuleviku digitaalseid teenuseid

Uued võimalused SEB Baltics Open API-ga

Sisenege SEB arendajaportaali. Sealt leiate API dokumentatsiooni, koodi näited ning testandmed.

SEB Baltics Open Banking – ehitagem üheskoos tuleviku digitaalseid teenuseid

Uued võimalused SEB Baltics Open API-ga

 
 

Me usume, et andmed on tulevase põlvkonna digitaalsete teenuste parim võimaldaja. SEB Baltics Open Banking võimaldab teil olla esimeste seas, kes pakuvad tulevikuteenuseid Baltimaades elavatele miljonitele inimestele.

 
 

Nüüdsest pakub SEB ligipääsu API-liidestele innovaatiliste rakenduste ja teenuste arendamiseks. Kutsume üles innovaatiliselt mõtlejaid ja alustavaid ettevõtjaid liituma arendajaportaaliga, et pääseda ligi kontoteabe- ja makse algatamise teenuse dokumentatsioonile.

Alates 14. juunist kutsub SEB kolmandast isikust teenusepakkujaid testima uuenenud teise makseteenuste direktiivi lahendusi (kontoteabe teenus ja makse algatamise teenus) live-keskkonnas. Testide läbiviimine suve jooksul annab võimaluse pakkuda uusi finantsteenuseid klientidele juba sügisel.

Sisenege SEB arendajaportaali. Sealt leiate API dokumentatsiooni, koodi näited ning testandmed

  • Mis on API

    Rakendusliides, programmiliides (API-liides) on protokollide ja vahendite kogum tarkvara ja rakenduste loomiseks. API annab programmeerijatele juurdepääsu rakenduse konkreetsetele funktsioonidele või andmetele. SEB pakub RESTful API-sid pangateenustele juurdepääsu võimaldamiseks HTTP protokolli kaudu. Arendajad saavad kasutada oma rakenduste loomiseks SEB pakutavaid API-liideseid.

  • Mis on Open Banking

    Open Banking on finantsteenustes / finantstehnoloogias üha enam esilekerkiv mõiste, mis viitab nende API-liideste kasutamisele, mis võimaldavad kolmandatest isikutest arendajatel luua pankade rakendusi ja teenuseid. See annab kontoomanikele valikuvõimalusi ja suurema finantsläbipaistvuse alates avatud andmetest ja lõpetades privaatsete andmetega.

  • Turvalisus

    Kõiki andmeid vahetatakse turvaliselt. Jagada saab ainult kasutaja enda poolt kinnitatud konkreetsele kolmandale osapoolele avaldatavaid andmeid.

Hoolime teie ambitsioonidest


SEB toetab neid, kes püüdlevad edasi. Ei ole vahet, kes olete, kust tulete, kui vana olete või milline on teie eesmärk. Ambitsioonikust leidub meis kõigis.

Me oleme tõeliselt pühendunud teie edu toetamisele, sest usume teisse ja sellesse, mida edasipüüdlikud inimesed võivad saavutada. Seda mitte meie kui panga, vaid kogu ühiskonna heaks. Inimene, kes pürgib edasi, loob ühiskonnas uusi võimalusi ja hoiab meie majanduse töös. Tema toetamine on meie kõigi huvides.

Me suhtume oma rolli nende püüdluste toetamisel tõsiselt. Pakume maailmatasemel teenindust ja asjatundlikku nõu igas ärivaldkonnas. Olles ise edasipüüdlikud, teame hästi, et lisaks tipptasemel nõustamisele on inimesel oma eesmärgi saavutamiseks vaja muudki. Elus on peale õnnestumiste ka tagasilööke: meie toetame teid ka raskel hetkel, sest tahame, et te tunneksite, et SEB on rohkem kui lihtsalt pank.

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.