Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

SEB uue kodu kaart

Iga uue SEB kodulaenu võtja saab lepingu sõlmimisel kingituseks uue kodu kaardi soodustuste paketi. Pakkumised pärinevad meie headelt partneritelt ning valdkonnad on seotud kodu ja perega: tegemist on renoveerimisel või uue kodu soetamisel vajaminevate kaupade ning teenustega.

  • Pakkumised kehtivad poole aasta jooksul pärast kaardi väljastamist.
  • Soodustused ei kehti koos teiste partneri kampaaniasoodustustega (kui pakkumises pole märgitud teisiti).
  • Kõik pakkumised kehtivad ainult kaardi esitamisel. Kaardi saate kodulaenulepingu sõlmimisel kätte meie erakliendihaldurilt.


Partnerite soodustused:

 

Espak

Espak Espak Grupp on 1991. aastal loodud ettevõtete ühendus, mille peamised tegevusalad on ehitus- ning sisustusmaterjalide, aga ka kodukaupade jae- ja hulgimüük, ehitus, samuti lainepapist pakendi, mitmesuguste puittoodete, puitmaterjalide ning mööbli tootmine.

SEB heale kodulaenukliendile pakub Espak allahindlust 10%.

Tootevaliku ja müügikohtadega on võimalik tutvuda aadressil www.espak.ee.

 

Airobot

Airobot

Airobot on Eesti tehnoloogiaettevõtte, kes arendab ja toodab isemõtlevaid soojustagastusega ventilatsiooniseadmeid. Eramajadele ning korteritele sobiv ventilatsiooniseade pidevalt monitoorib sisekliimat ja reguleerib õhuhulkasid vastavalt nõudlusele.

SEB hea kodulaenuklient saab nutika Airobot ventilatsiooniseadme 10% soodsamalt. Tootevalikuga on võimalik tutvuda www.airobot.ee või  info@airobot.ee.

 

Valnes

ValnesValnese eesmärgiks on Teie uue kodu turvalisuse tõstmine läbi usaldusväärsete lukustuslahenduste. Selleks lihtsaim samm, mida tasub kohe peale võtmete kättesaamist teha, on välisukse lukusüdamiku vahetus.

Seetõttu pakume SEB kodulaenu klientidele kõrgeima turvaklassiga Valnes KABA lukusüdamike 20% allahindlusega. Pakkumise kasutamiseks helistage 6565 485, saatke kiri aadressile või külastage Valnese Tallinna müügiesindust Pärnu mnt 139/E4.

Kui soovite südamiku vahetuse ise teostada, on tasuta videojuhised saadaval veebilehel www.valnes.ee/lukuabi. Samas võite mõõduka tasu eest selle töö jätta Valnese spetsialistide hooleks.

Valnes on Teile alati usaldusväärne partner, Eesti Turvaettevõtete Liidu liikmena ja 20 aastase kogemusega Eesti turvaturul. Laiema tootevaliku leiate kodulehelt www.valnes.ee.

 

Sungate

Sungate Kümne eduka tegutsemisaastaga on Sungate kasvanud suurimaks piirde- ja läbipääsulahendusi pakkuvaks Eesti ettevõtteks, olles partneriks aiaehitusel nii era- kui ka ärikliendile. Koduväravale on Sungate'is saadaval sobiv taskukohase hinnaga mHouse'i automaatika.

SEB hea kodulaenuklient saab Sungate'i e-poes allahindlust 10%. Sama suur lisaallahindlus kehtib ka kampaaniatoodetele.
Soodustuse saamiseks tuleb sisestada "Kupongi koodina" SEBKODU.

Tootevaliku ja müügikohtadega on võimalik tutvuda aadressil pood.sungate.ee.

 

G4S

G4S G4S Koduvalve on parim võimalus kaitsta oma kodu pahatahtlike võõraste eest. Eesti suurima turvafirma G4S-i patrullekipaažid on vaid paari minuti kaugusel, aidates alles hoida väärtesemeid ja – mis kõige tähtsam – turvatunnet. G4S Koduvalve võimaldab kliendil endal kokku panna vajadustele vastava turvapaketi, mille kuutasu sisaldab valveseadmestikku ja mitmesuguseid teenuseid. Lisaks pakub G4S Koduvalve ka ööpäevast kaitset tulekahju vastu.

SEB heale kodulaenukliendile on G4S Koduvalvega liitumisel kolm esimest kuud teenus tasuta.

Täpsemat infot saab telefonilt 1911, G4S-i esindustest üle Eesti ja aadressilt www.g4s.ee/koduvalve.

 

City24

City24 City24 on Eesti suurim ja tuntuim kinnisvaraportaal, olles uue kodu leidmisel või vana kodu müümisel iga kuu abiks rohkem kui 300 000 kliendile. Lisaks kogu Eestit hõlmavatele korteri- ja majapakkumistele leidub City24 andmebaasis ka suur valik äripindu, maatükke, arendusprojekte ning muud kinnisvara. City24 hoiab oma kliente alati kursis värskeimate kinnisvaraturu arengusuundade ja pakkumishindadega.

SEB uuele kodulaenukliendile pakub City24 võimalust lisada kinnisvaraportaali üürikuulutus 15 päevaks ja müügikuulutus 30 päevaks tasuta. Sooduskoodi saab kliendihaldurilt.

Värskeid kinnisvarapakkumisi saab vaadata aadressilt www.city24.ee.

 

Põhjendatud juhtudel on SEB-l õigus soodustusi muuta või partnerite pakkumisi soodustuste nimekirjast eemaldada, teavitades sellest kliente oma kodulehel.

 

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.