Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Kodulaen

Kui soovid osta uut kodu või plaanid teha remonti, lepi parima lahenduse leidmiseks kokku nõustamine meie erakliendihalduriga. Erakliendihaldur abistab Sind ka pärast laenulepingu sõlmimist kogu tagasimaksmise perioodi jooksul.

Selleks, et tunneksid end laenukohustuse võtmisel kindlalt, vajad lisaks headele laenutingimustele ka täielikku kindlustuskaitset.

 • Kodulaen

  Kodulaen

  Laen kodu ostmiseks, ehitamiseks või renoveerimiseks.

  Loen edasi

 • Hüpoteeklaen

  Hüpoteeklaen

  Laen kinnisvara tagatisel. Hüpoteeklaenuga saate rahastada eluasemega seotud kulutusi, õppe- või tervisekulusid, oma äri alustamist ja teisi ettevõtmisi.

  Loen edasi

 • Kindlustused

  Kindlustused

  Laenukaitse kindlustus annab teile ning teie lähedastele materiaalse turvatunde kogu laenuperioodiks.

  Loen edasi

 

*PZU on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB “Lietuvos draudimas” on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. AS SEB Pank ja AS SEB Liising tegutsevad AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee.
 

Foorumi artiklid

Arhiiv

 

Baasintressimäärad

Kehtivad seisuga 21.06.2021
1 kuu EURIBOR® -0,5500
3 kuu EURIBOR® -0,5420
6 kuu EURIBOR® -0,5110
12 kuu EURIBOR® -0,4800
EONIA® -0,4780
Panga baasintress (PBI) 0,0000
€STR -0,5640
EURIBOR® määrade ajalugu
EONIA® määrade ajalugu
€STR määrade ajalugu
Baasintressimäärade info

Euribori (benchmark) ja Eonia (benchmark) haldur on Euroopa Rahaturu Instituut (European Money Markets Institute (EMMI)).
Panga baasintressi haldab ja määrab AS SEB Pank.
Halduri määratav baasintressi määr võib ajas väheneda või suureneda. See muutus mõjutab lepingulist intressi. Kui lepingujärgsel baasintressi fikseerimise päeval on baasintressi uus määr võrreldes varasemaga näiteks suurenenud, siis suurenevad ka intressimaksed.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.