Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Korporatiivpangandus

Meie kliendikaetus

Pikaajaliste ja tulusate kliendisuhete ülesehitamise võti on SEB kliendimeeskond. Meile on esmatähtis Teie äritegevust mõista, et saaksime olla Teile usaldusväärne partner ja rakendada oma spetsialistide teadmisi Teie ettevõtte hüvanguks.

Meie rahvusvaheline asjatundjate meeskond suudab vastata ka kõige suurema ja edukama organisatsiooni vajadustele. Oleme ennast hästi positsioneerinud ja katame kõik Teie vajadused nii kodumaal kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Ettevõtted

SEB edu tugineb suuresti pikaajalistele suurkliendisuhetele. Võime olla uhked, et paljud neist suhetest on suurepäraselt toiminud juba aastaid. Oleme olnud tunnistajad nende ettevõtete kasvule ja laienemisele: praegu tegutsevad paljud neist juba rohkem kui sajal rahvusvahelisel turul.

Institutsioonid

Mõistame, et finantsinstitutsioonide sektoris on hulk vajadusi ja prioriteete, millega tegelemiseks on meil olemas kõik vajalik. See võib hõlmata näiteks varahaldurite abistamist, toodete väljatöötamist ja arenevatel turgudel kauplemise finantseerimist. Samuti võib see pankadele avada ukse Põhjamaade ärimaailma.

Rahvusvaheline võrgustik

SEB saab uhkusega öelda, et on aidanud paljudel klientidel meie koduturgudel edu saavutada. Aastate jooksul oleme arenenud koos klientidega – ja see on üks peamisi põhjuseid, miks SEB on kohal kõigis maailma olulisimates finantskeskustes.

Avalik sektor

Kliendina on Teil nüüd olemas pühendunud meeskond, kes toetab ja nõustab kõigis finantsvaldkonnaga seotud küsimustes, et aidata Teie organisatsioonil eesmärke saavutada.

Meie kliendisuhte alus on usaldus, partnerlus ja oskus kliendi vajadusi ette aimata ning neile vastata. Kliendimeeskond pakub just Teie vajadustele vastavaid nõuandeid ja lahendusi, tagades Teile kõik vahendid finantsteenuste kasutamiseks.

Kinnisvara finantseerimine

SEB ärikinnisvara finantseerimise meeskond pakub kinnisvarainvestorile finantseerimislahendusi, mis on kohandatud just konkreetse kliendi vajadustele.

Finantseerimine on meie kliendile oluline. Tegeleme selles valdkonnas kõigega alates investeerimis- ja sündikaatlaenudest kuni paljude teiste kapitalituru toodeteni. Juhime ka kliendi rahavoogu ja pakume teisi tema vajaduste järgi kohandatud pangateenuseid.

Kontaktid

  • Klienditugi

    665 5100

  • Skype’i kõne

    seb.eesti

  • Kiri pangale

    Kontaktivorm

  • E-post

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.