Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Tähtajaline pakkumine: investeering fondi ja tähtajaline hoius soodusintressiga

Kuni 31. jaanuarini 2019 on võimalus kasutada uut investeerimislahendust: investeering fondi ja tähtajaline hoius soodusintressiga. Investeerimislahendust on võimalik kasutada, kui see osutub Teile sobivaks nõustamise käigus. Kohtumisel erakliendihalduriga vaatate üle oma tänase olukorra, seate investeerimiseesmärgid tulevikuks, saate teada oma riskitaluvuse ning leiate sobivad lahendused.

Pakkumises sisaldub:

 • Personaalne nõustamine pangakontoris või videokohtumisel, mille käigus selgub fondiinvesteeringu sobivus.
 • Võimalus kasutada investeerimislahendust, kui Teile osutub sobivaks fondiinvesteering mõnda järgmistest fondidest ja Te teete investeeringu isiklikus soovituses toodud summa ulatuses:
  • SEB Strategy Balanced;
  • SEB Strategy Opportunity;
  • SEB Strategy Growth;
  • SEB Sustainable High Yield Fund; või
  • SEB Global Chance/Risk Fund.
  Investeerimislahenduses sisaldub fondiinvesteering sobivasse fondi soovituses toodud summa ulatuses ja kõrgema intressiga tähtajaline hoius fondisoovituse järgi omandatud fondiosakute summa ulatuses. Tähtajalise hoiuse saab sõlmida kuueks kuuks (180 päevaks) intressimääraga 0,6% aasta baasil või kaheteistkümneks kuus (360 päevaks) intressimääraga 0,7% aasta baasil.

Fondiosakute omandamisel ja tähtajalise hoiuse lepingu sõlmimisel kehtivad toodete tavapärased tingimused, mis on avaldatud meie kodulehel.

Kui fondiosakuid on Teil alati võimalik omandada ilma tähtajalise hoiuse lepingut sõlmimata, siis soodusintressiga tähtajalise hoiuse lepingu sõlmimine on võimalik üksnes selles pakkumises esitatud tingimuste täitmise korral.

Fondiosakute omandamisega kaasnevate tasude ja kulude tehingueelne teave on avaldatud AS-i SEB Pank veebilehel www.seb.ee/investorkaitse. Soodusintressiga tähtajalise hoiuse lepingu sõlmimisega kulusid ei kaasne.

Juhime tähelepanu sellele, et:

 • tähtajalise hoiuse puhul tagastatakse Teile hoiusumma ja makstakse kokkulepitud intressimakse hoiulepingu lõpptähtpäeval;
 • fondiosakuid omandades teete investeeringu väärtpaberitesse. Fondiosakutesse investeeritud rahasumma säilimine ei ole tagatud, sest investeeringu väärtus võib nii tõusta kui langeda ning investeering tuua vastavalt kasumi või kahjumi;
 • tähtajalise hoiuse intress ja fondiosakute müügist teenitud tulu on tulumaksuga maksustatav. Tulumaksukohustust on võimalik edasi lükata investeerimiskonto vahendusel.

Oluline teave

Tähtajalise hoiuse intress on toodud aasta baasil. Näiteks hoiustades 1000 eurot 12 kuuks aastase intressimääraga 0,7%, teenite tähtaja möödudes 7 eurot. Või hoiustades 1000 eurot 6 kuuks aastase intressimääraga 0,6%, teenite tähtaja möödudes 3 eurot.

Siin esitatud teave ei ole käsitatav investeerimisnõustamise, investeerimissoovituse ega muu investeerimis- või investeerimiskõrvalteenusena. Enne investeerimisotsuste tegemist soovitame põhjalikult analüüsida kavandatud investeeringu finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi, samuti kaaluda investeeringuga seotud riske ning investeeringu asjakohasust ja sobivust. Vajadusel soovitame küsida põhjalikumat selgitust professionaalsetelt maksu- ja investeerimisnõustajatelt. Üldine teave nii investeerimise kui ka väärtpaberite kohta on kättesaadav AS-i SEB Pank veebilehel www.seb.ee/investorkaitse.

Täpsem teave iga fondi tegevuse kohta, seal hulgas fondi tingimused, avaliku pakkumise prospekt, põhiteave või lihtsustatud prospekt, finantsaruanded ja muu oluline teave on kättesaadavad AS-i SEB Pank veebilehel www.seb.ee/fondid. Enne investeerimisotsuse tegemist palume hoolikalt tutvuda eelnimetatud veebilehel fondi kohta avaldatud teabe ja dokumentidega.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.