Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Turgude ülevaated

 • Turgude ülevaated - 12.09.2019

  SEB Varahalduse kuukommentaar juuli 2019

  SEB RUSSIA fondi kasv oli juuli lõpus aasta algusega võrreldes 36,63% ja on 7,07% suurem kui indeks, mis tõusis eurodes 29,54%. SEB Eastern Europe EX-RUSSIA FUND andis juulis väikese positiivse absoluutse tootluse ja oli ka 0,9% oma võrdlusindeksist eespool.

  Loen edasi

 • Turgude ülevaated - 09.08.2019

  SEB Varahalduse kuukommentaar juuni 2019

  Juuni oli SEB Eastern Europe EX-RUSSIA FUND-i absoluut- ja suhtelise tootluse suhtes võrreldes selle võrdlusindeksiga kindel kuu. SEB Russia Fund jaoks oli 2019. aasta esimene pool tugev nii absoluutses kui ka suhtelises väärtuses. SEB Eastern Europe Small and Mid Cap Fund oli ees suure kapitalisatsiooniga ettevõtete indeksist, kuid jäi maha väikese kapitalisatsiooniga ettevõtete indeksist, kuna väike ettevõtete aktiad hinnati riskantsemaks.

  Loen edasi


Kontaktid

 • Klienditugi

  665 5100

 • E-post

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.