Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Valige SEB oma kodupangaks

Kõik pangateenused on mõistlik võtta ühest kohast – oma kodupangast. Nii tekib pikaajaline partnerlus, mis tagab Teile ülevaate oma rahaasjadest, mugava arveldamise ja parimad säästmisvõimalused. Meilt leiate lahenduse, mis lähtub Teie vajadustest.

SEB pakettidega hoiate kulud kontrolli all

Pangasuhte alustamiseks avage arvelduskonto ja valige sobiv arvelduspakett. Ühtse paketina on teenused soodsamad ja nii võite aastas kokku hoida märkimisväärse summa.

Valin sobiva paketi

Arveldusteenuste ületoomine

Oma praegusest pangast saate lihtsalt ja mugavalt SEB-sse üle tuua arvelduskonto ja püsikorralduse lepingud. Panga vahetamiseks vajalikud toimingud korraldame ise. Arveldusteenuste ületoomiseks pöörduge lähimasse SEB pangakontorisse.

Loen lähemalt arveldusteenuste ületoomisest

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.