Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Väärtuslikud lahendused väärikas eas

Seeniorklient

Pakume Teile väärtuslikke terviklahendusi, mis on mõeldud just eakamatele inimestele ja aitavad mugavalt korraldada igapäevaseid rahaasju. Ootame Teid lähimasse pangakontorisse või kodukoha postkontoris asuvasse Postipanka, et erinevatest võimalustest täpsemalt vestelda.

Seeniorpakett

Seeniorpakett on spetsiaalselt Teile mõeldud arvelduspakett, mis sisaldab kõiki põhilisi pangatooteid ja teenuseid. Teile kui seeniorkliendile on igapäevased pangaasjad Seeniorpaketiga vaid 0,32 euro eest kuus!
Loen edasi | Sõlmin Seeniorpaketi lepingu internetipangas

Apteegikaart

Apteegikaart pakub Teile senisest kaardist rohkem võimalusi – lisaks tavalisele pangakaardile on see ka soodustusi andev BENU ja Apteek1 apteekide kliendikaart. Seeniorpaketi kliendile on kaart tasuta.
Loen edasi | Tellin Apteek1 ja SEB pangakaardi internetipangast

BENU Apteegi kliendileht

BENU apteegi kliendileht annab üks kord kuus ülevaate hetkel kehtivatest sooduspakkumistest ja head nõu oma tervise eest hoolitsemiseks. Loen edasi

Hoiustamine

Kõige turvalisem on hoida oma raha isiklikul pangakontol. Ka kodus olevad säästud on mõttekas tuua panka ja panna hoiusele intressi koguma. Hoiuse saate mugavalt avada internetipangas. Kui soovite enne lepingu sõlmimist pidada nõu spetsialistiga, ootame Teid pangakontorisse nõustamisele.
Vaatan hoiustamise võimaluste kohta täpsemalt

Pension pangakontole

Teie igakuiseks sissetulekuks on pension. Kõige turvalisem on hoida raha pangakontol. Kui Teie pension ei laeku veel SEB-sse, siis ootame Teid lähimasse pangakontorisse. Aitame täita avalduse pensioni kandmiseks pangakontole ning toimetame avalduse tasuta Pensioniametisse. Juba järgmise kuu pension ootab Teid kindlalt ja turvaliselt isiklikul pangakontol, millelt saate raha välja võtta endale sobival ajal.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.