Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Seeniorklient

Pakume teile väärtuslikke terviklahendusi, mis on mõeldud just eakamatele inimestele ja aitavad mugavalt korraldada igapäevaseid rahaasju. Ootame teid lähimasse pangakontorisse, et erinevatest võimalustest täpsemalt vestelda.

 

Seeniorpakett

Seeniorpakett on spetsiaalselt teile mõeldud arvelduspakett, mis sisaldab kõiki põhilisi pangatooteid ja teenuseid. Teile kui seeniorkliendile on igapäevased pangaasjad Seeniorpaketiga vaid 0,32 euro eest kuus!

Loen edasi

Autentimisvahendid

Oma pangakontole ja e-keskkondadesse sisse logimiseks kasutage mugavat ja turvalist Smart-ID lahendust.

Loen Smart-ID ja teiste autentimisvahendite kohta täpsemalt

Videokohtumine

Kui kontorisse tulemine on keeruline, siis suhelge meiega video teel. Panganõustaja aitab teid igal sammul ja rahaasjad saavad aetud kiirelt ning lihtsalt.

Loen edasi


Pensioni väljamaksed

Kas olete pensionipõlveks valmis?

Loen väljamakselahenduste kohta täpsemalt

 

Pension pangakontole

Teie igakuiseks sissetulekuks on pension. Kõige turvalisem on hoida raha pangakontol. Kui teie pension ei laeku veel SEB-sse, siis ootame teid lähimasse pangakontorisse. Aitame täita avalduse pensioni kandmiseks pangakontole ning toimetame avalduse tasuta Pensioniametisse. Juba järgmise kuu pension ootab teid kindlalt ja turvaliselt isiklikul pangakontol, millelt saate raha välja võtta endale sobival ajal.

Hoiustamine

Kõige turvalisem on hoida oma raha isiklikul pangakontol. Ka kodus olevad säästud on mõttekas tuua panka ja panna hoiusele intressi koguma. Hoiuse saate mugavalt avada internetipangas. Kui soovite enne lepingu sõlmimist pidada nõu spetsialistiga, ootame teid pangakontorisse nõustamisele.

Vaatan hoiustamise võimaluste kohta täpsemalt

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.