Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Juturobot

Juturobot

Kiire ja kaasaegne viis küsida pangateenuste kohta

  • Vastab Teie küsimusele koheselt
  • Kättesaadav 24/7
  • Isiklikke andmeid ei ole vaja sisestada

Juturobot on pidevalt uusi teemasid õppiv, kaasaegne ja Teile koheselt vastav virtuaalne nõustaja, kellelt on võimalik küsida nõu ööpäevaringselt.

SEB virtuaalset nõustajat on õpetatud vastama pangatoodete ja –teenustega seotud küsimustele. Vestlusaken avaneb nende pangatoodete lehel, millega ta oskab Teid aidata.

Virtuaalne nõustaja annab Teile esmase info või suunab Teid vajalikele taotlustele, internetipanka sisse logima või muudele abistavatele lehtedele.


Kuidas virtuaalsele nõustajale kirjutada

Virtuaalne nõustaja õpib pidevalt uute pangatoodete ja –teenuste kohta ning kasutab enda oskuste täiendamiseks teie esitatud küsimusi, vestluse sisu ning tagasisidet.

Kuna virtuaalne nõustaja on robot, siis selleks, et leida teie küsimusele võimalikult kiire ja täpne vastus, tuleks küsimus sõnastada erinevalt inimesele esitatavast küsimusest:

  1. Esitage üks küsimus korraga.
  2. Esitage küsimus lühidalt ja võimalikult täpselt. Enamasti piisab märksõnast ilma täislausete ja viisakusteta.
  3. Mainige kindlasti põhimärksõna, mille kohta tahate infot saada. Näiteks „pangakaart“, „reisikindlustus“, „kaardi PIN-kood“, „internetipanga limiidid“.
  4. Kui robot ei saa kohe teie küsimusest aru või saite vale vastuse, proovige küsimus ümber sõnastada. Ka iga muudetud küsimus aitab virtuaalsel nõustajal õppida.
  5. Virtuaalse nõustaja vastustele saate tagasisidet anda, klikkides vastuse all kas pöial üles või pöial alla märgile. Samuti võite vestlusaknasse kirjutada sõnalise tagasiside.

Juhul kui juturobot ei vasta Teie küsimusele või vajate meie klienditoe abi, siis suunab see Teid

  • tööpäeviti 8.30–20.00 vestlusaknasse, kus Teid aitab edasi pangatöötaja
  • muudel aegadel helistama klienditoe telefonile.

Juturobot vastab üldistele pangatoodete ja –teenustega seotud küsimustele, seega Teie isiklikke andmeid ei ole vaja sisestada. Juhul, kui olete vestlusaknasse enda andmeid sisestanud, siis töödeldakse neid vastavalt SEB kliendiandmete töötlemise tingimustele.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.