Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Rahapäevik

Rahapäevik

Terviklik ülevaade oma rahaasjadest

  • Lihtne viis planeerida isiklikku ja pere-eelarvet
  • Tehingud jaotatakse kuluklassidesse automaatselt
  • Võimalus ise kuluklasse juurde luua
  • Rahapäevik on tasuta teenus

SEB Rahapäevik on Eestis ainulaadne elektrooniline tulude ja kulude analüüsimise keskkond, mis võimaldab Teil lihtsalt ning mugavalt oma igakuiseid kulutusi jälgida.

Alustan kasutamist

Rahapäeviku kasutamist on lihtne alustada. Teenuse sisselülitamisel näete kohe oma viimase kuue kuu tehinguid. Rahapäevik jaotab need automaatselt kuluklassidesse ja loob keskmiste kulutuste põhjal kuu eelarve.

Rahapäevikuga saate liita ka oma pereliikmed: see võimaldab jälgida kogu pere kulutusi ühest kohast. Kui Teil on konto Swedbankis, võite ka need tehingud Rahapäevikusse lisada. Nii saate oma igakuistest rahaasjadest tervikliku ülevaate.

Smart-ID – nutikas viis isikutuvastuseks!

Smart-ID on lihtne, kiire ja turvaline viis oma isiku tuvastamiseks internetis. Unustage kasutajanimed ja paroolid – Smart-ID rakendus on lihtne viis oma pangakontole ja e-teenustesse sisse logimiseks.
Vaatan lisaks

Vaatan Rahapäeviku demoversiooni

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.