Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Teeninduskanalid

Kõige mugavam teeninduskanal on internetipank, mis on alati avatud. Sularaha kontole kandmiseks ja välja võtmiseks sobivad üle Eesti paiknevad pangaautomaadid. Suurema otsuse puhul, näiteks laenu- või investeerimisotsust tehes, saate head nõu kontorist.

 • Erakliendi internetipank

  Erakliendi internetipank

  Eesti kõige tänapäevasemas internetipangas saate ööpäev läbi teha kõiki pangatehinguid mugavalt, lihtsalt ja turvaliselt.

  Loen edasi

 • Mobiilipank

  Mobiilipank

  Mobiilipanga abil saate pangaasju ajada igal ajal, sõltumata asukohast. Mobiilipanka saab kasutada laadides alla mobiilirakenduse iPhone’ile või Androidile.

  Loen edasi

 • Mobiilimaksed

  Mobiilimaksed

  Mobiilimakse abil võite kanda raha hetkega pereliikme või sõbra kontole. Infopäringud võimaldavad tellida kontoinfot SMSi  teel.

  Loen edasi

 • Paberivaba teenindus

  Paberivaba teenindus

  Nüüd ei ole kliendil ega pangal enam vaja pabereid arhiveerida! Paberivaba teeninduse käigus on võimalik kõik dokumendid allkirjastada digitaalselt ja need salvestatakse internetipanka.

  Loen edasi

 
 
 

Smart-ID – nutikas viis isikutuvastuseks!

Smart-ID on lihtne, kiire ja turvaline viis oma isiku tuvastamiseks internetis. Unustage kasutajanimed ja paroolid – Smart-ID rakendus on lihtne viis oma pangakontole ja e-teenustesse sisse logimiseks.
Vaatan lisaks

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.