Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Otsekorralduse asemel e-arve püsimakse teenus

Otsekorraldus oli mugavaim viis regulaarsete arvete tasumiseks. Kuna aga Eestis kehtiv otsekorralduste süsteem ei vastanud Euroopa Liidu õigusaktidele, asendati see alates 1. veebruarist 2014 juba toimiva e-arve teenusega, millele lisandus võimalus tasuda e-arveid püsimaksekorraldusega.

E-arve on elektrooniline arve, mis luuakse, edastatakse ja säilitatakse elektroonilises keskkonnas. E-arve sisu on sama mis paberarvel ja ta on aktsepteeritav kui raamatupidamise algdokument. E-arve püsimakse teenus on maksjale mõeldud pangateenus, mis võimaldab panka saadetud e-arve alusel seadistada edaspidise sama teenuse arvete automaatse tasumise.

Mida peaksite teadma e-arvele üleminekust

  • Otsekorralduselt e-arve teenusele üleminek on lõppenud
  • Kui teie otsekorralduse maksjalepingut ei viidud automaatselt üle e-arve püsimakse lepinguks, siis ettevõte kellele otsekorraldusega tasusite ei soovinud automaatset üleminekut e-arve püsimakse teenusele.
  • Kui ettevõte on sõlminud siiski e-arve edastamise lepingu, siis saate ise sõlmida e-arve püsimakse lepingu ja tellida e-arved SEB internetipanka, arvete automaatseks tasumiseks.
  • Kui e-arveid mõne ettevõtte kasuks tellida ei saa, siis sõlmige e-arve püsimakse leping ja andke otse ettevõttele teada, et soovite saada e-arveid SEB internetipanka.
  • Kui ettevõtte kelle arveid soovite automaatselt tasuda e-arve püsimakse lepingut sõlmida võimalik ei ole, peate osutatud teenuste eest tasumiseks kasutama muid makseviise.
  • Kõige mugavam on Teil maksta arveid internetipangas, kui salvestate vastava makse määratud maksete alla. Nii säästate makse tegemisel aega, kuna ei pea iga kord kõiki makse andmeid uuesti sisestama.

Lugege e-arve ja e-arve püsimaksekorralduse kohta lähemalt

Küsimuste korral võtke ühendust SEB-s oma kliendihalduriga, saatke meile kiri internetipangast või aadressil või helistage klienditoe numbril 665 5100.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.