Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Makstud tasude ülevaade

Alates 1.novembrist 2019 on SEB internetipangast või pangakontorist võimalik saada dokumenti „Makstud tasude ülevaade”. SEB internetipangast leiate dokumendi menüüpunktist Arveldamine → Päringud → Väljavõte → Makstud tasude ülevaade.

Mis dokument on „Makstud tasude ülevaade“?

”Makstud tasude ülevaade” on dokument, mis sisaldab infot arvelduskonto ja kaardikontoga seotud tüüpiliste makseteenuste eest makstud teenustasudest, valitud perioodil teenitud intressist ning arvelduslaenu limiidi kasutamise eest arvestatud intressist.

Tüüpiliste makseteenuste loetelu

„Makstud tasude ülevaade“ on kättesaadav eraklientidele ja dokumenti on võimalik saada eelmise kalendriaasta ning käimasoleva aasta kohta.

2018. aasta dokument on kättesaadav perioodist 1. november 2018 – 31. detsember 2018.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.