Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Varia - 16.07.2021

SEB praktikant Katrin Kukk: siiani on praktika olnud megatöökas, mitmekülgne ning väljakutseterohke

SEB praktikant Katrin Kukk: siiani on praktika olnud megatöökas, mitmekülgne ning väljakutseterohke Katrin Kukk

Praktika algusest on möödas juba poolteist kuud, kuid emotsioonid on ikka laes! Seda soodustab asjaolu, et nimelt nüüd sai ka hoo sisse SEB suvine praktikaprogramm Youth LAB.

SEB Youth LAB Kick-off

Youth LAB-is osalevad SEB praktikandid kolmest riigist üle Baltikumi ning sellel suvel on meid kuskil 70 ringis. Programmi avapauk tekitas mitmeid emotsioone – põnevust, ärevust ning ka natuke hirmu. Seda sellepärast, et tegemist on siiski rahvusvahelise programmiga, kus tuleb avatult suhelda hetkel veel võõraste inimestega inglise keeles (mitte, et ma seda ei oskaks, ent pole harjunud pidevalt rääkima, seega säärane väljakutse on väga põnev).

Kõige õnnelikum olen selle üle, et saan võimaluse astuda välja oma mugavustsoonist, luua uusi ägedaid tutvusi ning praktiseerida rahvusvahelisel tasandil tiimitööd. Esimesel koosolekul tutvustati meile challenge´eid, kus igaüks endale meelepärase teema valida sai ning mida valitud tiimides järgnevatel nädalatel lahendama hakkame. Sellele lisaks tuleb edaspidi ka tiimides ideede brainstormimine, mida augustis SEB juhtidele esitama hakkame.

Mida siiani teinud olen?

Pigem oleks õige küsida, mida ma siiani teinud ei ole! Ühesõnaga, ma ei oleks iial oodanud, et tulles turunduse ja kommunikatsiooni divisjoni praktikale, hakkan ma koos oma kolleegi Kristinaga vastutama näiteks SEB Instagram´i  sisuloome eest ning tegelema väga mitmetahuliste ürituste korraldamisega. Väga tore on olla osa suurest SEB-st ning iseäranis turunduse ja kommunikatsiooni osakonna perest!

Ülalmainitud on vaid murdosa sellest, mida tegelikult oleme pooleteise kuuga SEB tiimiga jõudnud ära teha. Mul on väga hea meel, et sattusin just siia praktikale, sest siiani on praktika olnud megatöökas, mitmekülgne ning väljakutseterohke!


Katrin Kukk
SEB turunduse ja kommunikatsiooni divisjoni praktikant

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.