Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Varia - 30.03.2020

SEB pangakontorid lähevad üle eelregistreerimisega teenindusele

SEB pangakontorid lähevad üle eelregistreerimisega teenindusele Kontorikülastuse broneerimiseks helistage 665 5100

Soovides kaitsta oma kliente ja töötajaid, lähevad SEB pangakontorid alates 1. aprillist üle eelregistreerimisega teenindamisele. Teenindus kontorites toimub edaspidi personaalselt kokku lepitud aegadel, mis vähendab nakkusohtu pangakontori ootealal.

Alates aprillist tuleb nii era- kui äriklientidel eelregistreerida kontori külastamine ööpäevaringselt töötaval klienditoe telefonil 665 5 100. Klienditugi aitab esialgu välja selgitada, kas pangakontori külastus on tingimata vajalik ning annab nõu juhul, kui vajalik toiming on võimalik ära teha digitaalses kanalis.

Uue lahenduse kohaselt on igale kliendile planeeritud vähemalt 30 minutit kestev teenindusaken, pärimisega seotud küsimuste puhul on aega üks tund. Pank jälgib, et klientide arv kontoris lubaks korraldada teenindamist praeguste epidemioloogiliste soovituste kohaselt. Klientidele jäävad praegu avatuks kõik pangakontorid, välja arvatud Kuressaare ja Võru kontor, mis on hetkel suletud.

Innustame oma kliente kasutama pangateenuseid digitaalsetes kanalites ja pöörduma küsimuste korral SEB kliendikeskusesse telefonil 665 5100. Kogu info pangateenuste kohta eriolukorra ajal, samuti koroonaviiruse mõjude kohta rahaasjadele on kättesaadav SEB kodulehel

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.