Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Varia - 15.06.2020

SEB juturobot aitab Sind nüüd ka Facebookis

SEB juturobot aitab Sind nüüd ka Facebookis Juturobot töötab 24/7

Edaspidi SEB Facebooki vestlusaknasse kirjutades tasub teada, et kiire ja automaatse vastuse annab juturobot ehk SEB virtuaalne nõustaja. Suure tõenäosusega aitab juturobot leida vastuse Sinu küsimusele või annab vajalikke edasisi juhiseid. Vajadusel saab suhtlust jätkata ka pangatöötajaga või võtta ühendust klienditoega telefoni teel.

Töötab ööpäev läbi ja vastab kohe

2019. aasta sügisel SEB kodulehel tööd alustanud juturobot on vähem kui aastaga enda töövõimekust tublisti tõestanud. Virtuaalne nõustaja õpib pidevalt uute pangatoodete ja –teenuste kohta ning kasutab enda oskuste täiendamiseks talle esitatud küsimusi, vestluse sisu ning tagasisidet.

Juturobot on kiire ja efektiivne abiline - kodulehel on ta viivituseta vastanud igal ööpäeval keskmiselt rohkem kui 120-le vestlusele. Juturobot oskab tänaseks vastata küsimustele seoses pangakaartide, internetipanga, reisikindlustuse ja mitme muu pangatoote või -teenusega. Kui küsija ei saa siiski täielikku vastust või pole vastusega rahul, siis saab vestlusaknas jätkata suhtlust pangatöötajaga. Viimast tuleb ette siiski vähe – 97% vestlustest saab juturobot iseseisvalt hakkama.   

„Meie juturoboti suur pluss seisneb selles, et klientidega suheldes ta ühtaegu õpib iga päev ning suudab mõne aja pärast vastata ka keerulisematele küsimustele. Virtuaalset nõustajat õpetavad SEB-s spetsiaalsed juturoboti treenerid. Lisaks sellele suudab juturobot end täiustada, analüüsides esitatud küsimusi ja samuti klientide reaktsiooni sellele“ rääkis SEB juhatuse liige Ainar Leppänen eelmisel aastal projekti tulevikku kirjeldades.

Juturoboti eelis on lisaks juba mainitud automaatsetele viivituseta vastustele ka see, et ta suudab vastata paljudele vestlustele üheaegselt - nii ei teki küsimusele vastamisel järjekorda. Vestlusaknas oma isiklikke andmeid (kasutajatunnuseid, paroole) sisestada ei ole vaja ning vastuse saamiseks piisab küsimuse esitamisest võimalikult lühidalt ja konkreetselt, kasvõi ainult märksõnaga (nt pangakaart). 

 


Reili Lehis
SEB kliendikommunikatsiooni juht

 

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.