Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Varia - 28.12.2016
töötaja

Kuidas kaasab SEB töötajaid organisatsiooni ja äri arendamisse?

Kuidas kaasab SEB töötajaid organisatsiooni ja äri arendamisse? Foto: SEB

Rahulolev ja motiveeritud töötaja on iga ettevõtte unistus. Selle saavutamiseks on väga oluline, et töötajad oleksid kaasatud ja ise ka seda tunneksid. Järgnevalt saate lugeda kuuest viisist, kuidas SEB pank oma töötajaid nii äri kui organisatsiooni arendamisse sisuliselt kaasab.

Vaadake lisaks: Töötamine SEB-s

Äriplaneerimine ja äritulemuste tutvustamine

Iga töötaja jaoks on oluline mõista just oma rolli panga äritulemuste saavutamisel. Seetõttu kaasatakse töötajaid nii äriplaneerimise faasis ja ka ülevaadet äritulemustest tutvustatakse kõigile neljal korral aastas.

Initsiatiivgrupid

Kord aastas läbi viidavast töötajate pühendumuse uuringust võetakse igal aastal välja nii tugevused kui nõrkused. Seejärel koostatakse ülepangalised initsiatiivgrupid, kes asuvad häid kohti veel paremaks tegema ja kitsaskohti lahendama. Nendes gruppides on võimalik osaleda igal panga töötajal, kes kaasa lüüa soovib. Gruppide lõplikke ettepanekuid arutab juhatus.

Kuuma tooli kohtumised ja ümarlauad

Kõigil meeskondadel on võimalik kutsuda tippjuht enda juurde nn kuuma tooli kohtumisele, kus kõik osalejad võivad küsida, mida soovivad. Ümarlaudadele on samuti oodatud kõik töötajad ning seal on võimalik osaleda aruteludes nii kohalike kui Baltikumi tasandi juhtidega.

Aastakonverents

Kord kahe aasta jooksul korraldab töötajatest moodustatud meeskond ülepangalise aastakonverentsi, mis keskendub hetkel olulisele teemale ja on lõbus ning hariv üheskoos. Viimaste aastakonverentside peateemad on olnud innovatsioon ja vastutustundlikkus.

Talendiakadeemia ja koolitused

Motiveeritud ja pühendunud töötajad on huvitatud ka enesearengust ning seda võimalust pakutakse läbi erinevate koolitusprogrammide ja stipendiumite.

LAB

Omatöötajate labor ehk LAB kaasab erinevatest valdkondadest töötajaid üle ettevõtte üheskoos innovatsioonitööriistade abil reaalseid äriprobleeme lahendama. Baltikumist alguse saanud LAB on juba esimeste aastatega nii edukaks osutunud, et sama mudel võeti kasutusele ka SEB Grupi tasandil Rootsis.

Lugege lisaks: 11 asja, mida tööandjat valides silmas pidada

 


Triin Preem
vabakutseline ajakirjanik

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.