Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Investeerimine - 17.11.2020

Noor investor saab SEBs ennast hästi tunda

Noor investor saab SEBs ennast hästi tunda Foto: Priscilla du Preez, Unsplash.com

Meie SEBs teame, et iga investori põhiväärtus ei ole mitte niivõrd investeeritud summad, vaid aeg, sest pikemalt ja teadlikumalt investeerides on võimalik investoril suuremat tulu teenida. Noorel investoril peaks eelduste kohaselt aega piisavalt olema, ning seetõttu soovitame alustada oma esimese investeeringuga nii kiiresti kui võimalik. SEB-s ja pääsed meie juures ligi Baltikumi, Euroopa ja USA väärtpaberiturgudele väga konkurentsivõimelise tasu eest (artiklis välja toodud hinnakirja muudatused kehtivad alates 1. jaanuarist 2021).

Tasuta väärtpaberite hoidmine

Tänases Eestis on aktiivse investori keskmine vanus kõikumas 50 ja 60 aasta vahel ning noorte investorite määr kõigub vaid mõne protsendi juures. SEB soovib seda muuta, pakkudes investorile kuni 35 000 eurose aktsiaportfelli puhul väärtpaberite hoidmist tasuta. Investeerimisfondide hinnastamise praktika võib olla üsna erinev mistõttu soovime enne investeerimisega alustamist selgeks teha kõikide tasude mõju.

Investeeri plaanipäraselt ja hajuta investeeringuid juba alates 30 eurost kuus

Hajutatus on eriti oluline, kui räägime pikaajalisest investeerimisest. Lisaks sellele, et väärtpaberite hoidmine on SEB-s  alustava erakliendi jaoks tasuta, on klientidel võimalik saada väga lihtsalt hajutatud ligipääs ka välisturgudele, tehes selleks paigutusi SEB hallatavate investeerimisfondide kaudu. Minimaalne paigutuste summa algab 30 eurost kuus. Kas see oleks Sulle jõukohane?

Jälgi oma investeerimistulemusi mobiilis

Me teame, et meie noore kliendi põhikanal on nutitelefon, ja seega viisime oma mobiilirakendusse nii automaatse kogumislahenduse (digikassa) kui ka investeerimiskonto ülevaated. Lisaks töötame selle kallal, et lisada mobiilipanka juba lähiajal uusi investeerimisega seotud põnevaid funktsionaalsusi, mis toetavad meie kliente investeerimisvalikute puhul 24/7.

Kuidas edasi?

Kui otsid investeerimisalaseid uudiseid ja/või ekspertide arvamusi, saad aeg-ajalt tšekata ka SEB Investment Minutes’i, mille arhiivis on erinevaid materjale nii investeerimistrendide kui ka põnevamate investeerimisjuhtumite kohta. Sa saad teada, miks on olulised mängutööstus ja vananev elanikkond – täpselt see trend, millega peaksid juba praegu oma otsuste tegemisel arvestama. Vajadusel saad alustada ka iseseisvaid õpinguid, kuulates SEB investeerimisloenguid ning selleks, et olla kursis meie juures toimuvate üritustega, soovitame jälgida meie Facebook’i lehte.
Edu ja jõudu investeerimisel!


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.