Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Igapäevased rahaasjad - 09.06.2017
kodu

"Naabrist parem" kaadri taga

Oleme sel aastal TV3 "Naabrist parem" saate toetaja. Saates osaleb neli perekonda, kelle ülesandeks on kahe kuu jooksul sisustada terve korter. Korterid asuvad Pindi Kinnisvara koostööpartneri arendatud Kasekodu elamurajoonis. 

Kogu sisustustöö tuleb ära teha omal käel ning seejuures nii, et see oleks naabritest leidlikum ja ilusam. Kokku sisustatakse neli korterit, millest kaks on 2-toalist ja kaks 3-toalist. Parima korteri valib viimases saates välja televaataja.

Toome teieni kasulikud kodu remontimise ja sisustamise nõuanded, mis jäid kaadri taha.

Kuidas valida kaua kestvat diivanikangast?

Seekordses saates valmivad elutoad. Elutoa üheks oluliseks elemendiks on mugav ja vastupidav diivan. Hea diivani üks olulisim osa on omakorda kangas. Oot-Oot Stuudio tegevjuht Marko Ala annab nõu, mida tuleb kanga valimisel silmas pidada.

 

Kuidas valida sobivat madratsit?

Ermatiko OÜ turundusjuht Marje Kängsepp räägib, kuidas valida madratsit, mis tagab hea une ja kestab kaua. Kõige tähtsam on varuda aega. Tuleb minna poodi kohale ja proovida erineva pehmusega madratseid. Selliselt saate aru, milline madrats on just teie kehatüübile kõige parem.

Mida jälgida põranda valikul?

Floorin AS juhatuse esimees Arvi Mägin räägib, kuidas valida põrandamaterjali, mis kestab kaua ja vastab pere ootustele. Videos tuuakse välja peamised küsimused, millele tuleb vastata enne põrandamaterjali valikut ja antakse konkreetseid soovitusi erinevate materjalide valimiseks.

 

Dušinurk ja vannituba

Sellel nädalal käisid naabrid valimas dušinurka. Valimisel aitas nõuannetega kaasa Balteco peadirektor Lars Sumberg. Vaadake videost, milliseid kavalaid nõuandeid saates osalejatele anti.

 

Maalriteibi valimine

Seekordses saates tegeleti värvimisega. Üks eduka värvimise eeldus on ka sobiliku maalriteibi valimine. Kõigil peredel see päris 100% ei õnnestunud. Vaadake videost, kuidas ja millist maalriteipi valida.

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.