Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Igapäevased rahaasjad - 10.10.2018

Karl Vilhelmi digiväljakutse viimane nädal

Rakett69 võitja, bändi ArgPart frontman ja särav multitalent Karl Vilhelm võtab vastu SEB väljakutse elada oma elu järgmise 30 päeva jooksul (alates 11. septembrist) pea 100% digitaalselt. Sellest, kuidas see tal meie digitaalselt arenenud riigis õnnestub, räägib ta igal nädalal oma vlogis.

Karl Vilhelm: „Ma võtan selle väljakutse vastu puhtast huvist vaadata, kui palju digitaalsemaks saab tänapäeva noor veel minna. Minu e-elu on juba hetkel 97% peal ja seega suurt tempomuutust arvatavasti sisse ei tule, kui mitte arvestada sellega, et 30-päevase challenge’i ajal jõuab kätte minu täisealisus ja sellega kaasnevad juba uued väljakutsed ja võimalused.“

Neljas nädal

Kolmas nädal

Teine nädal

Esimene nädal

 

Karl Vilhelm alustab

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.