Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Igapäevased rahaasjad - 22.05.2019
pangakaardid | tudeng | noor

ISIC-kaart – enam kui õpilaspilet

ISIC-kaart – enam kui õpilaspilet Foto: SEB

Kui ID-kaart kasutusele tuli, siis naljatleti, et ainuke asi, mis sellega teha saab on võid määrida. Kaval sõnamäng kriitikute poolt. Sarnane lugu on ka Eestis 20-aastaseks saanud ISIC-kaardiga, millel ei pidavat olema muud funktsiooni kui et sellega saab isikut tõendada. Ometigi on sel kaardil mitmeid funktsioone ja privileege.

Mis teeb need eelised võimalikuks? ISIC ehk International Student Identity Card on rahvusvaheline üliõpilaspilet, mis kehtib lisaks Eestile veel 130 riigis. Eestis väljastas Lisaks oma õppuristaatuse tõestamisele annab see soodustusi Eestis üle 1000 ja välismaal 130 000 müügipunktis. Kõik kasulikud tegurid seiklusi ning kogemusi otsivale, kuid tihtipeale piiratuma eelarvega tudengile.

Mõelda vaid: noor ja entusiastlik riigiteaduste tudeng suundumas pärast eksamisessi lõppu Euroopasse Brüsselisse kultuuri avastama. Esiteks saab ISIC-kaarti kasutades soodustusi juba mitmetes reisibüroodes, mis võimaldab eelarvet targemalt planeerida enne lennukile astumist. Pole ka vaja unustada eelmainitud 130 000 müügipunkti üle maailma, kus selle kaardi ettenäitamisega soodustust saab.

Kuid oletame, et plaanid on kodumaisemad ja avastamine ning töötamine on suunatud Eestimaa aladele. Taaskord, Eestiski ei jää puudu kohtadest, kus ISIC tudengile boonuseid ei annaks. Samuti on sel mitmeid muid kasulikke funktsioone: seda saab kasutada ukse-, söökla-, raamatukogu-, ühistranspordi ja loomulikult pangakaardina.

Möödas on ajad, mil õpilaspilet oli roheline, kollane või sinine paberitükk, millega suurt midagi teha ei saanud. ISIC-kaart pakub, nagu näha, laialt funktsioone, mis tudengile kasu toovad ja millest tulenevalt ei pea ka oma rahakotti palistama kümne erineva kaardiga, vaid kõik funktsioonid ning privileegid on koondatud ühele kaardile.

Tellin ISIC kaardi


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.