Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Igapäevased rahaasjad - 10.10.2018

Angelika Mikk - digiväljakutse viimane nädal

Seriaali „Pilvede all“ säravaim osatäitja, ooperilaulja ja näitleja Angelika Mikk võttis vastu SEB väljakutse elada oma elu järgmise 30 päeva jooksul võimalikult digitaalselt ja minna kodust välja ainult selleks, kui ta ise seda soovib. Sellest, kuidas digitaalsus aitab ühendada tihedat esinemisgraafikut, pereelu ja uute oskuste omandamist, räägib Angelika igal nädalal oma vlogis.

Angelika Mikk: „Minu eesmärk selle väljakutse juures on otsida lihtsaid teid oma igapäevaelu korraldamiseks, mis vahepeal on läinud liiga kiireks. Ma ei ole seni olnud digitaalne inimene, seega plaanin pigem juurde õppida, saada uusi oskusi ja põneva kogemuse ning hoida isiklikku aega kokku ehk viia oma elukvaliteet  või digioskused järgmisele tasemele.“

Neljas nädal

Kolmas nädal

Teine nädal

Esimene nädal

 

Angelika alustab

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.