Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Igapäevased rahaasjad - 25.09.2017
rahaasjad

9 kohtinguideed, mis ei nõua suuri väljaminekuid

9 kohtinguideed, mis ei nõua suuri väljaminekuid Foto: SEB

Kaaslasega ajaveetmine on alati hea mõte – olgu tegu uue või olemasoleva suhtega. Ühine kvaliteetaeg ei pea olema seotud suurte väljaminekutega. Vahva kohtingu saab korraldada ka väikese eelarvega või täiesti tasuta.

Kergem on nautida hetke ja lubada endale väljaminekuid, kui teate, et rahatagavara on olemas. Kõige lihtsam viis märkamatus rahakogumiseks on Digikassa. Ostude eest pangakaardiga makstes koguneb raha eneselegi märkamatult ja mugavalt.

Vaadake lisaks: Noorte ambitsioonide teejuht

Ise tehtud, hästi tehtud

Miks mitte valmistada ise maitsev õhtusöök ? Kodune kokakunst võib olla meeldejääv ja positiivne elamus. Kodus tehtud õhtusöök võimaldab näidata oma oskusi, tunda end teineteise seltskonnas vabamalt ning hoida raha kokku.

Kodune kinoõhtu

Selle asemel et kinno minna, vaadake filmi kodus. Valige koos välja film, valmistage ette suupisted ja põnev õhtu võibki alata. Kodune filmiõhtu on tavapärasele kinokülastusele väga heaks vahelduseks, lisaks soodsam ja romantilisem.

Restorani asemel piknikule

Piknik on hea variant, kui soovite siiski välja sööma minna, kuid ei taha liigselt kulutada. Piknikul saate nautida loodust, isevalmistatud sööke ja teineteise seltskonda. Raha ei kulu sealjuures kaugeltki nii palju kui restoranis.

Lugege lisaks: Kuidas ülikooli ajal targalt majandada?

Kahekesi matkale

Eestis on hulgaliselt põnevaid matkaradasid, mis ootavad avastamist. Kahekesi looduses jalutamine, lõkke ääres istumine, telgi püstitamine ja seal ööbimine ning tähistaevas – kõik see moodustab ühe romantilise seikluse.

Koos sportimine

Kui teile ja kaaslasele meeldib sportida , siis ühine jooksutrajektoor, rattaretk, jalutuskäik või muu sportlik ettevõtmine pakub tõeliselt kasulikku koosveedetud kvaliteetaega. Pealegi ei teki kunagi sportides piinlikku vaikushetke, vastupidi vaikusehetked on loomulikud ja pingevabad.

Korraldage fotojaht

Kasutage oma olemasolevat fotokaamerat või telefoni, jäädvustage oma ühine päev ja emotsioonid. Valige koos välja parimad fotod ja tehke album oma päevast, mida te alati rõõmuga meenutada saate.

Osalege heategevuses

Uurige, milliseid võimalusi on kaasa lüüa vabatahtlikuna. Erinevaid aktsioone ja üritusi toimub pidevalt, näiteks abilised spordiüritustel, keskkonnahoiu tegevused.

Tutvuge vaatamisväärsustega

Koostage põnev marsruut näiteks läbi vanalinna. Õppige pähe huvitavad faktid ajastu, kommete ja hoonete kohta ning korraldage oma kaaslasele meeldejääv ajalooliskultuuriline ringkäik.

Ärge unustage lõbutsemist

Üks tõeliselt hea kohting peaks sisaldama endas palju positiivseid emotsioone. Raha kulutamise ja hinnaliste kingituste tegemise asemel tasub keskenduda üksteise tundmaõppimisele ja meeldivale ajaveetmisele.

Lugege lisaks: Digikassa – märkamatu raha kogumise viis

 


Kati Aasov
vabakutseline ajakirjanik

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.