Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Igapäevased rahaasjad - 10.05.2017
noor | pangakaardid | rahaasjad

6 mõjuvat põhjust, miks võtta just SEB ISIC-kaart

6 mõjuvat põhjust, miks võtta just SEB ISIC-kaart Foto:SEB

Tudengitõendeid on palju, aga selliseid, mis ühendavad endas pangakaarti ja õpilaspiletit, lubavad ühissõidukis sõita ning nautida tuhandeid soodustusi üle Euroopa, on vähe. Jõudke kiiremini parema tulevikuni, astuge põnevasse tudengiellu SEB ISIC-kaardiga.

Vaadake lisaks: Lapse esimene pangakaart

1. Hulgaliselt soodustusi

SEB ISIC-kaart pakub tuhandeid soodustusi Eestis ja välismaal. Hinnaalandusi saate nii poodides, restoranides, spordiklubides kui ka sissepääsul mitmetesse kohtadesse. Soodustused kehtivad kogu Euroopas, nii et sa saate raha kokku hoida igal pool, kuhu lähete. Kasutage kaarti ka siis, kui reisite või lähete õppima välismaale!

2. Igapäevased pangatehingud

Mitmed sooduskaardid annavad lihtsalt hinnaalandust, kuid ISIC-noortekaart ühendab endas soodustused ja pangakaardi. Nii on elu mugavam, lihtsam ja rahakoti vahel on vähem kaarte, mida on vaja kaasas tassida. ISIC-ga on teil üks kaart, millega saate maksta ja igapäevaseid pangatehinguid teha.

Lugege lisaks: Digikassa – märkamatu raha kogumise viis

3. Ostke internetist

Internetist ostmine, olgu selleks siis lennupiletite broneerimine, uue seljakoti tellimine või õpinguteks vajalikud raamatud, peab olema sujuv, töökindel ja usaldusväärne. Paljud pangakaardid ei toeta internetist ostmist, muutes elu keeruliseks. SEB ISIC-kaart on mõeldud aktiivsetele noortele ning seetõttu pakub see võimalust sooritada oste internetist.

4. SEB ISIC-kaart ühendab pangakaardi ja õpilaspileti

Mitmed asutused soovivad soodustuse või sissepääsu lubamiseks näha õpilaspiletit. Eesti väiksemate koolide õpilaspileti näitamisel välismaal võib aga tekkida palju küsimusi selle õigsuse kohta. Tänu rahvusvahelisusele tuntakse SEB ISIC-kaart ära ka väljaspool Eestit ning teil ei teki probleemi oma õpilasstaatuse tõestamisega.

Pangakaardi ja õpilaspileti ühendamine tähendab seda, et teil pole vaja mitut kaarti kaasas kanda. Üks kaart, mitu kasutusvõimalust, parem hüpe tulevikku.

5. Pangakaart ja ühistranspordi sõidupilet ühes

Kas teate seda tunnet, mis tekib, kui astute toast välja ja peate kontrollima, kas kõik kaardid on ikka kaasas? Tallinnas ja Harjumaal pole SEB ISIC-kaardi omanikel eraldi rohelist ühistranspordi kaarti vaja kaasa võtta, sest seda saab ISIC-ga pilet.ee lehel ühendada. Nii on teil üks kaart mitme asja jaoks, rahakott mõnusalt õhuke ja mured kaartide koju unustamise pärast murtud.

6. SEB pakub noortele mitmeid lisavõimalusi

Noortepakett sisaldab mitmeid soodsaid pangateenuseid, näiteks kuuhooldustasuta pangakaarte, väljastustasuta Virtuaalkaarti ja Eesti, Läti ning Leedu väärtpaberite hoidmist hooldustasuta. Samuti saate nautida tasuta tõhusat SEB rahakogumislahendust Digikassa, mis võimaldab märkamatult koguda ja raha kõrvale panna.

ISIC-kaarti on kõige mugavam tellida SEB kodulehel ja internetipangas. Tutvuge kaardiga põhjalikumalt siin: www.seb.ee/isic

 


Getter Orusalu
vabakutseline ajakirjanik

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.