Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Igapäevased rahaasjad - 04.09.2018
rahaasjad

4 põhjust, miks panga mobiiliäpi teavitused kasulikud on

4 põhjust, miks panga mobiiliäpi teavitused kasulikud on Foto: unsplash.com

Tänapäevases infomüras on tihtipeale raske otsustada, milliste rakenduste teavitused on hädavajalikud ja millised mitte. Tutvuge järgmiste punktidega, et teada saada, kuidas panga teavitused mobiilipangas teid igapäevaelus aidata saavad.

1. Maksete kinnitused

Iga kaardimakse järel on võimalik telefoni avaekraanilt kerge vaevaga kontrollida kontolt maha läinud summa korrektsust ja kaupmeest, kellele makse tehti. Nii olete oma kulutustega paremini kursis.

2. Hoidke maksetel silm peal

Olete kunagi mõelnud, et huvitav, millal Netflixi või Spotify regulaarne makse arvelduskontolt maha läheb? Mobilliäpi teavitus muudab kõik väljaminekud nähtavaks, võimaldades oma rahaasjadel pidevalt silma peal hoida.

3. Avastage kiirelt, kui teie kaardiandmed on varastatud

Kui peale igat makset tuleb telefoni peale teavitus, siis on võimalik oma kaardiandmete vargusele koheselt reageerida, mobiilirakenduses kaart blokeerida ja panka sellest teavitada. Nii hoiate ära suurema kahju tekkimise.

4. Planeerige oma kulutusi

Tänu teavitustele on sissetulekud ja väljaminekud teil pidevalt silme ees ning nende abil on võimalik oma kulutusi paremini planeerida. Kui tasute kohe peale palgapäeva oma arved ja panete raha säästudena kõrvale, siis kindlustate selle, et teil ei jää kuu lõpus planeeritud väljaminekute katmiseks raha puudu ja olete oma tulevikuks korralikult ette valmistunud.


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.