Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlusega alustamine - 04.09.2017

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht stardib taas

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht stardib taas Foto: SEB

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht alustab üheteistkümnendat hooaega. See on märkimisväärne sündmus ka SEB panga jaoks, kuna oleme Ajujahi konkursi juures olnud selle sünnist peale. Jagame sarnaseid väärtuseid, kuna hindame innovatsiooni, ettevõtlikkust ja julgust ennast proovile panna.

Ajujahi idee on jäänud samaks – leida üle Eestimaa nutikaid äriideid ning pakkuda meeskondadele oma idee elluviimisel tuge. Ajujahi ajaloo jooksul on sündinud hulk ideid, millest tänaseks on välja kasvanud edukad ettevõtted, kes vallutavad mitte ainult eestlaste südameid, vaid on jõudnud ka piiri taha. Neist tuntumad on jalgrattaparklate arendaja Bikeep, maailmas laineid löönud targad taimekasvatajad Click&Grow, lühiajalisi tööotsi vahendav GoworkaBit ja personaliseeritavaid, triigitavaid ja kleebitavaid silte ja kleepse loov Minu kleeps. Samuti on meil inspireeriv koostöö eelmiste hooaja võitjatega nagu Sparyprinter ja TempID.

Toetame Ajujahti rahaliselt ning pühendame aega ja teadmisi äriideede hindamisele ning meeskondade nõustamisele. Ajujahi teležüriis jätkab juba varasematest hooaegadest teleekraanilt tuttav SEB Innovatsioonijuht Mart Maasik.

Kutsume ka teid oma äriideed Ajujahi konkursile esitama ja ettevõtlusega algust tegema. Ideede kogumine on juba alanud ja kestab Ajujahi kodulehe www.ajujaht.ee kaudu kuni 29. oktoobrini. Ideid hindavad elektrooniliselt ettevõtjad, investorid ja valdkondlikud eksperdid. Hindamise tulemusena tekib pingerida, millest kuni 100 parimat saavad esitleda oma ideed žürii ees.

Uue aasta alguses valib žürii neist välja kuni 30 väljapaistvamat ideed, mis jõuavad edasi Ajujahi arenguprogrammi. Programm sisaldab endas erinevaid koolitusi ärimudelite, tootearenduse ja müügi ning turunduse teemadel. Igat meeskonda toetab kogenud mentor. Vaadake ettevõtjate inspireerivaid lugusid ja soovitusi uuest veebipõhisest ettevõtluskoolitusest eakadeemia.seb.ee.

Kevadel jätkavad võistlemisega 7 säravaima ideega meeskonda. Siis jätkub ka intensiivne programm läbi erinevate ülesannete lahendamise, mida alustav ettevõtja peab oma äri käima lükkamiseks ellu viima.

Mai teises pooles selguvad Ajujahi telesaates kolm superfinalisti, kelle vahel jaotatakse 60 000 euro suurune auhinnafond. Mai lõpus toimub ETV otseeetris superfinaal, kus valitakse Ajujaht 2018 võitja.

Jälgige Ajujahi konkurssi SEB infokeskkonnas, Ajujahi kodulehel ja facebookis.


Martin Kõrv
SEB kliendikommunikatsioonijuht

 

Veel artikleid

Arhiiv

Jälgige meid

 
  • Tellige alustava ettevõtja lood oma postkasti

    Tellin

Kas olete oma äri alustamiseks valmis?

Tehke test ja saate teada!

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.