Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlusega alustamine - 05.12.2016
oma äri | ettevõtlus

10 tõhusat moodust alustava ettevõtte reklaamimiseks

10 tõhusat moodust alustava ettevõtte reklaamimiseks Foto: SEB

Ettevõtte reklaamimine nõuab teilt teadmisi, oskusi, aega ja tihti ka raha. Siit saate kümme lihtsat lahendust, kuidas äri tuntust ja leitavust kasvatada kas tasuta või väikse rahaga.

1. Kasutage ettevõtte reklaamimiseks firma nime sisaldavat meiliaadressi ja lisage kirja lõppu oma kontaktandmetele kas firma logo või hüüdlause.

2. Sisestage äri asukoht ja lühiinfo rakendusse Google My Business.

3. Ettevõtte reklaamimisel ärge alahinnake siltide ja viitade tähtsust! Kohviku, poe või muu kohalikule kliendile mõeldud äri puhul olgu teie juurde juhatavaid viitasid pigem rohkem kui vähem. Kasutage kavalalt ära pinnad väravast ukseni ja fassaadist katuseni.

4. Olge aktiivne nii meedias kui ka sotsiaalmeedias, võttes sõna oma tegevusvaldkonna teemadel.

Lugege lisaks: 3 meediaga suhtlemise reeglit alustavale ettevõtjale

5. Võtke vastu iga esinemiskutse, sest asjatundlikult üles astudes suurendate oma ettevõtte usaldusväärsust.

6. Pidage ettevõtte reklaamimiseks oma tegevusvaldkonnaga seotud teemadel blogi. Kui kirjutamine pole teie tugevaim külg, siis väljendage mõtteid video- või fotoblogis. Pakkuge külalispostitusi mõnele blogile, millel on palju lugejaid.

7. Sihtrühma tundes ja toote või teenusega seotud märksõnu kasutades saate enda ettevõtte üsna mõõduka summa eest nähtavaks teha nii sotsiaalmeedias kui ka otsingumootorites.

8. Laiendage oma kontaktivõrgustikku silmast silma suheldes. Osalege messidel, koolitustel, konverentsidel ja muudel üritustel, kus teie sihtrühm liigub.

9. Värske ettevõtte reklaamimist on kõige hõlpsam alustada olemasolevate tutvuste pinnalt. Isegi kui teie tuttav ei kuulu teie sihtrühma, tuleks talle oma tootest või teenusest ikkagi rääkida. Just tema võib tunda kedagi, kes saab teie kliendiks.

10. Selleks et ärisuhteid tugevdada, kohtuge aeg-ajalt oma olemasolevate koostööpartnerite ja klientidega.

Vaadake lisaks: Kasulik info ja lahendused alustavale ettevõtjale


Tiina Nuum
vabakutseline ajakirjanik

 


Veel artikleid

Arhiiv

Kuidas tagada ärile 10 kordne kasv?

Kuidas tagada ärile 10 kordne kasv?

Jälgige meid

 
  • Tellige alustava ettevõtja lood oma postkasti

    Tellin

Kas olete oma äri alustamiseks valmis?

Tehke test ja saate teada!

Jälgige meid

 
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.