Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 31.03.2021

Uus e-pood AbeStore: meilt saab hulgi

Uus e-pood AbeStore: meilt saab hulgi Foto: AbeStore

Eesti üks suurimaid hulgikaubanduse ettevõtteid Abestock AS on valmis saanud oma e-poe AbeStore, mis pakub tuntud kaubamärkide tooteid toidukaupadest kodumasinate ja puhastusvahenditeni.

"Meie eesmärk e-poes on eelkõige turunduslik - suurendada brändituntust. Brände on meil e-poes esindatud rohkem kui 100 ja tooteid tuleb kokku üle 3500, nii et valikut on“ tutvustab ettevõtte tegevjuht Margus Leiar uut teenust. Abestock on ja jääb hulgiettevõtteks, kuid veebipoe kaudu saavad online tarbijad end kurssi viia brändidega lähemalt ja lisaks tekib võimalus kaupu osta hulgi. See tähendab, et kliendil on võimalus kõiki toidu, joogi ja esmatarbekaupu endale kastiga koju tellida. 

Oleme suure osa tooteportfelli kuuluvate toodete ametlik maaletooja ja turustaja Eestis ning elektroonikatoodete esindaja Baltikumis“ tutvustab Leiar ettevõtet lähemalt. „Täna on meil Abestore'is ka eraldi e-poed meie suurimatele brändidele Braun, Loodusvägi ja Dr.Stern, nii leiab klient oma lemmiktooted kiiremini üles ja saab need mugavalt koju tellida. Tulevikus on plaan brändipoode lisada. Lihtne ja praktiline e-poe teenus tekitab kliendis usaldust brändide vastu ning suurendab seeläbi nende tuntust üldises tarbimiskeskkonnas” selgitab Leiar e-poe vajalikkust. 

Mitme panga kasutamine polnud mõistlik

E-poe testperioodil kasutasime erinevate pankade makselinke. Saime üsna kiirelt aru, et sellel lahendusel on teatud piirangud: näiteks puudus e-poes krediitkaardiga maksmise võimalus ning makseid polnud võimalik koguda klientidelt teisest riigist. Sestap jõuti otsuseni võtta kasutusele SEB E-äri makselahendus. E-äri makselahendus pakub igale Abestore’i kliendile sobivat maksevõimalust nii Eestis, Lätis kui Leedus. Loomulikult saavad e-poe kliendid nüüd mugavalt ka krediitkaardiga maksta ja seda samuti kogu Baltikumis. „Turul on mitmeid makselahenduste pakkujaid , kuid SEB on meie jaoks pikaajaline partner ning nendega koostöö tegemine e-poe platvormil tundus mõistlik ja usaldusväärne. Lisaks saime kliendina ka soodsad lepingutingimused ja toetuse 24h klienditoe näol“, põhjendab Leiar ettevõtte otsust.

Ebaõnnestunud makseid on, aga vähe

E-äri makselahendus on turul veel uus lahendus ning võib seetõttu mõne kliendi jaoks erineda seni harjumuspärastest makseviisidest. Ilmselt sellest tulenevalt on kliente, kes makse katkestavad. „Meil on statistika selline, et umbes sajast maksest ebaõnnestub kaheksa”, sõnas tegevjuht Margus Leiar. Hoiame kätt pulsil e-äri makselahenduse arengul, eriti mis puudutab meie e-poega seotud funktsionaalsust. Juba uue aasta esimeses pooles ootame pangalinkidega maksmisel kasutusmugavuse parenemist.

„ IT on pidevas arengus ja peab ajaga kaasas käima, unustamata seejures kliendi kohanemisaega, vajadusi ja mugavust. Koostööd ja efektiivseid tulemusi eeldame nii oma IT-tiimilt kui ka e-äri makselahenduse partnerilt“ tõdeb Abestock AS arendusdirektor Kaimo Salumets.

Õige makselahendus aitab tööd tõhustada

E-äri makselahenduse kasutuselevõtt, kus kõikide e-poe klientide laekumised on ühes kohas koos, hõlbustab ettevõtte igapäevatööd. Kõik e-poe maksete laekumised on nüüd komplektselt ühe konto peal ja kogu protsess on jälgitav. Aruandlust saab mugavalt jälgida nii kontol kui kaupmeheportaalis. Võrreldes varasemaga, kui e-poe maksed olid pankades laiali, võimaldab uus makselahendus raamatupidamise tööd hoida kindlates raamides ja tänapäevases formaadis. SEB makselahendus tõi kliendile juurde uusi maksevõimalusi ja parandas e-poe käivet. Samuti ei jäeta ostukorve enam nii tihti pooleli.

Igale kliendile sobiv maksevõimalus

Nii nagu meil on palju supermarketeid, on ka pankasid rahvaarvu arvestades omajagu. Tore, et e-äri makselahendus kõiki Eesti pankasid koondab ja maksevõimalusi lisatakse pidevalt. E-äri makselahendus sobib eelkõige keskmistele ja suurtele ettevõtetele, kes soovib oma e-äris kulud kontrolli all hoida ja kliendile 24h olemas olla. Meil on hea meel teha koostööd just SEBga, sest see lisab turvatunnet e-poest ostmisel mitte ainult meile, vaid ka kliendile.

Ühe lepinguga kõik vajalikud makseviisid

Uus e-äri makselahendus võimaldab Teie igal kliendil leida e-poes tasumiseks sobiva viisi. Lahendusega tutvumiseks pakume liitumist lepingutasuta:

• Igale uuele SEB ärikliendile esimese aasta jooksul alates konto avamisest.

• Juba aktiivsele ärikliendile, kes sõlmib lepingu enne 30.06.2021 (k.a).

 


Triine-Anette Tepp
Abestore’i e-kaubanduse projektijuht

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.