Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 07.05.2020

SEB Innovatsioonikeskus kutsub kuulama: õppetunnid 100 ettevõtte digitaalsest kasvust

SEB Innovatsioonikeskus kutsub kuulama: õppetunnid 100 ettevõtte digitaalsest kasvust SEB Innovatsioonikeskus

SEB Innovatsioonikeskus tähistas kolmandat sünnipäeva! Sedapuhku virtuaalselt inspireerivate vestlustega ja võimalusega kuulata kogemusi ettevõtjatelt, innovatsiooni- ja disainiekspertidelt. 
Kõik vestlused on järelevaadatavad: digitaalse kasvu kiirendi - SEB Kasvuprogramm, kliendikeskne innovatsioon ning teaduse ja ettevõtluse koostöö

 


Kolm aastat, 200 000 osalejat, lugematult ideid

2017. aasta aprillis avati veel pooleldi ehitusjärgus SEB Innovatsioonikeskus, kus on avamisest alates käinud pea 25 000 inimest. Koos ürituste videoülekannete jälgijatega võime öelda, et üle 200 000 inimese on osalenud innovatsioonikeskuse loengutes, seminaridel, töötubades ja arenguprogrammides.

Meenutus innovatsioonikeskuse avamisest SEB peamajas Tallinnas

Innovatsioonikeskuse tuum SEB Kasvuprogramm on aidanud kolme aastaga kiirendada u 100 Eesti ettevõtte tegevust. Nende seas Iglucraft, Balti Logistika, Kaubamaja, Insplay, FoodDocs ja Breden Kids. Programmi jooksul on ettevõtete eesmärk leida võimalus ärimudeli digitaliseerimiseks või välisturgudele laienemiseks, seda aga kulusid liialt kasvatamata. Mõned efektiivse digitaliseerimise kogemusega ettevõtjad jagavad oma kogemust ka innovatsioonikeskuse sünnipäeva vestlusringis. 

Vaadake kasvuprogrammi loenguid 

Koostöösild teaduse ja ettevõtluse vahel

2020. aasta aprillis oli plaanis Tartu Ülikooli Delta Ettevõtlusmajas uue SEB Tartu Innovatsioonikeskuse avamine. See toimub praeguse plaani järgi septembris.

Piduliku avamise edasilükkamisest hoolimata on meil hea meel teha virtuaaltuur uues keskuses ja öelda miks ja kellele ning missugused arengukiirendid Tartu innovatsioonikeskusesse tulevad. Tartu innovatsioonikeskuse juht Uku Kangur  vestles Tartu Ülikooli ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse juhi Kristel Reimiga.

Täname kõiki oma kliente, ettevõtjaid ja huvilisi, kes on SEB Innovatsioonikeskusesse oma osalemise ja mõtetega värskeid ideid toonud. Üsna pea ootame teid loodetavasti juba Tallinna ja Tartu keskusesse uutele loengutele, seminaridele ja töötubadesse! 

 


Reili Lehis
SEB kliendikommunikatsiooni juht

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.