Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 10.02.2020
e-lahendused

Missuguseid maksevõimalusi pakkuda klientidele oma e-poes?

Missuguseid maksevõimalusi pakkuda klientidele oma e-poes? Leidke oma ärile sobiv makselahendus

SEB ja Norstati koostöös tehtud e-kaubanduse uuring 2019. aasta kevadel näitas, et ligi 90% Eesti elanikkonnast on tellinud või tellib regulaarselt tooteid e-kaubanduse kanalitest.
E-Kaubanduse Liidu andmetel on 2019. aasta kokkuvõttes e-ostud võrreldes 2018. aastaga kasvanud 26%, 1,4 miljardi euroni, tehes keskmiseks kuukäibeks 118 miljonit eurot.

Sobiv lahendus Teie ärile

Vastavalt ettevõtte ärimudelile ja sellele, kas keskendute kohalikule tarbijale, Euroopa Liidu ostjale või globaalsele turule, on teil võimalik valida makselahendus.
Füüsilise müügikoha puhul on levinuim lahendus makseterminal, mis võimaldab klientidel pangakaardiga või elektrooniliselt viipemaksega ostu eest tasuda. Makseterminalid on erinevad ja nende seast on võimalik valida just oma äritegevusele sobivaim.

Nii nagu kogu maailmas, valivad ka Eestis kliendid üha enam ostukohaks veebipoe. Ettevõtete veebipoed võimaldavad ostu mugavalt ja sujuvalt sooritada, näiteks saab osta ka teiste riikide teenusepakkujatelt ja seda kodust lahkumata. Igast Eesti e-poestki saavad välisriikide kliendid osta tooteid ja teenuseid, kui neile sobivat kaardipõhist maksevõimalust pakkuda. Klient peab vaid sisestama kaardi andmed või tasuma pangalingi kaudu otse pangakontolt.

Teeme 2019. aasta algusest alates koostööd Eesti finantstehnoloogia ettevõttega EveryPay, mis võimaldab meil pakkuda nüüdisaegset e-äri makselahenduse teenust ettevõtetele. Makselahendus annab klientidele võimaluse kasutada interneti kaardimakset, et iga Mastercardi või Visa omanik maailmas saaks teie e-poes toote või teenuse eest tasuda. Lisaks sellele võimaldab lahendus klientidele mugavat maksevõimalust pangalingi kaudu kohaliku panga kontolt. Klient saab ostude eest maksta kohe, sisenedes e-poest oma internetipanka eeltäidetud maksekorraldusele.
Lisaks on teil soovi korral võimalik lisada PayPali maksevõimalus.

Kuna e-kaubandus muutub järjest laiemaks, siis täiendame pidevalt ettevõtjatele mõeldud lahendusi, et meie kliendid saaksid pakkuda võimalust tasuda oma toodete ja teenuste eest nüüdisaegsete makselahendustega ning seeläbi klientidele mugavaid ja sujuvaid veebioste pakkuda.

Lisainfo 

Internetis maksete kogumise lahenduste kohta leiate lisainfot meie kodulehelt

Küsimuste tekkimisel palun võtke ühendust oma kliendihalduriga või kirjutage e-posti aadressile .Reili Lehis
SEB kliendikommunikatsiooni juht

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.