Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 05.05.2020

Kuidas disainida uut toodet ja teenust? Aga klienti ja turgu?

Kuidas disainida uut toodet ja teenust? Aga klienti ja turgu? Kasvuprogramm aitab kasvatada tuleviku ambitsioone

Ettevõtetele loodud SEB Kasvuprogramm käib täistuuridel hoolimata eriolukorrast ja füüsiliste kohtumiste ära jäämisest. Kõik loengud toimuvad veebis ning neid on otseülekandena võimalik jälgida SEB Eesti Facebookis vastava ürituse alt.

Järjekorras juba kuuendas kasvuprogrammi lennus osalevad mitmed tuntud Eesti ettevõtted, nende seas Breden Kids, Furnum ja Chocolala. Missuguseid lahendusi need tiimid SEB Kasvuprogrammis oma klientidele loovad?

 

• Breden Kids loob lahendust, mis pakub automaatset lasterõivaste tellimise võimalust. Lahendus tähendab, et vastavalt lapse kasvule ja hooajale sobivad rõivad saadetakse kliendile otse koju.

• Furnum loob keskkonda, mis lihtsustab eritellimusmööbli tellimist. Pakkumise saamiseks tuleb kirjeldada enda idee Furnumi platvormil. Seejärel edastatakse päring tuhandetele tootjatele, kelle seast sobivad tootjad saadavad kliendile personaalse pakkumise. 
• Chocolala loob veebiplatvormi, kus saab endale isikliku šokolaadi disainida ehk tellida šokolaadi enda valitud koostisosadega.

Kuidas toimuvad virtuaalsed töötoad?

Kasvuprogrammi töötoad on varasemalt toimunud SEB Innovatsioonikeskuses. Olukorrast tingituna saab see lend suurepäraselt hakkama hoopis virtuaalsete töötubadega Zoomi platvormil. 
Mentor Alar Kolk saab liituda ettevõtte virtuaalse tööruumiga ning vastata küsimustele ja aidata lahendada disainiprotsessis tekkivaid väljakutseid.

Miks on seekordne kasvuprogramm teistmoodi?

Kaasasime lisaks ettevõtetele ka bakalaureuse- ja magistriõppe tudengeid, kes saavad ettevõtjatega koostööd tehes uusi kontakte ja ärimaailmast praktilise kogemuse. Loomulikult toovad ka värskeid mõtteid ja lahendusi ülikoolis omandatud teadmistest. Tudengid saavad programmis osalemise eest praktika ainepunkte. 

Uudne oli seegi, et kasvuprogrammi loengud pidid sel korral toimuma värskelt loodud SEB Tartu Innovatsioonikeskuses, kuid toimuda jõudis vaid esimene loeng – järgmised kolisid juba veebi. 

SEB Kasvuprogrammi mentori ja Euroopa Innovatsiooniakadeemia presidendi Alar Kolgi kõik loengud on leitavad kasvuprogrammi veebilehel. Loengutes räägitakse nii sellest, kuidas disainida klienti ja turgu, oma tooteid ja teenuseid, kuid ka äriambitsiooni kasvatamisest.

Kuulake loenguid ja tutvuge teiste ettevõtete kogemuslugudega.

Jättes oma kontaktid, saame teid teavitada kandideerimise avanemisest järgmisesse kasvuprogrammi vooru. 
Lisainfo www.seb.ee/kasvuprogramm 

 


Anette Ustal
SEB Innovatsioonikeskuse juht

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.