Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 05.02.2018
ettevõtlus

DStream Accounting: Milline on ideaalne võimalus pädeva mentori leidmiseks

Raamatupidamis- ja ärijuhtimistarkvara pakkuv DStream Accounting OÜ liitus SEB Kasvuprogrammiga, et saada ideid, mis puudutavad ettevõtte edasist arengut ning innovaatilisust.

Liitumise eestvedaja Maiken Hiire sõnul on tegemist ettevõttega, kes tahab tuua innovatsiooni raamatupidamismaailma, tehes selle lihtsamaks ja automaatsemaks. „Tahtsime fokusseerida oma mõtteid, et aru saada, miks me siin oleme, mida me teeme ja kes on meie klient. Programm tuli meie ellu väga õigel ajal ja aitas sellele kaasa.“

Hiire sõnul on näiteks Euroopa Innovatsiooniakadeemia president Alar Kolk väga konstruktiivne inimene, kes lausa sunnib endaga kaasa mõtlema. „Kasvuprogramm on ideaalne võimalus saada endale väga pädev mentor väljastpoolt oma ettevõtet. Kindlasti soovitan SEB Kasvuprogrammi kõigile ettevõtetele, kes tahavad kasvada!“

DStream Accountingu fookus on aastate jooksul liikunud traditsiooniliselt raamatupidamiselt CRMi, ärianalüütika ja e-arvete poole. Eesmärgiks on leida parim kombinatsioon olemasolevatest lahendustest, et luua suurepärane kliendikogemus ja ületada kliendi ootuseid võrreldes traditsioonilise raamatupidamisettevõttega.

Kuidas saavutada kümnekordne kasv?

Kuidas on võimalik, et samas sektoris kasvab üks ettevõte aastas ainult 10 protsenti, teine aga lausa kümme korda? SEB Kasvuprogrammi idee algatajate ja läbiviijate sõnul on küsimus ambitsioonis ning oskuses pöörata oma digitaalsed kasvuvõimalused ärieduks.

SEB Kasvuprogramm on loodud tegutsevatele ettevõtetele, kes soovivad tuua innovaatilisel viisil digitaalsuse oma ärisse ja kasvada konkurentidest palju kiiremini. Kasvuprogramm sobib mõni aasta tegutsenud ja oma ärimudelit tõestanud ettevõtetele, aga ka nendele firmadele, kellel on mitu ärisuunda, millest üht soovitakse kasvatada digitaliseerimise kaudu teistest tunduvalt kiiremini.

Täpsem info SEB Kasvuprogrammi kandideerimise kohta: seb.ee/kasvuprogramm.


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.