Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 19.01.2018
ettevõtlus

Baltic Hydraulic Cylinders: Kuidas Kasvuprogramm aitab meil luua uut toodet

Kõrgekvaliteetsete standard- ja eriotstarbeliste hüdrosilindrite tootja Baltic Hydraulic Cylinders liitus SEB Kasvuprogrammiga, et saada abi uue toote prototüübi loomisel.

Ettevõtte juhi Kait Lukka sõnutsi on SEB Kasvuprogramm väga ambitsioonikas. „Töötame parasjagu oma uue toote kallal ning lootsime leida selle programmi abiga oma küsimustele vastused. Praegu julgen öelda, et programmis osalemisest on tõesti väga palju olnud kasu. Oleme täpselt graafikus ning esitleme ettenähtud 100 päeva pärast oma prototüüpi.“

Baltic Hydraulic Cylinders on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mille visioon on olla aastaks 2020 Skandinaavia tööstus- ja MMO-sektori (Marine, Mining and Offshore) ettevõtetele eelistatuim partner, pakkudes omatoodetena kvaliteetseid hüdrosilindreid ja hüdraulikalahendusi.

Kuidas saavutada kümnekordne kasv?

Kuidas on võimalik, et samas sektoris kasvab üks ettevõte aastas ainult 10 protsenti, teine aga lausa 10 korda? SEB Kasvuprogrammi idee algatajate ja läbiviijate sõnul on küsimus ambitsioonis ning oskuses pöörata oma digitaalsed kasvuvõimalused ärieduks.

SEB Kasvuprogramm on loodud tegutsevatele ettevõtetele, kes soovivad tuua innovaatilisel viisil digitaalsuse oma ärisse ja kasvada konkurentidest palju kiiremini. Kasvuprogramm sobib mõni aasta tegutsenud ja oma ärimudelit tõestanud ettevõtetele, aga ka nendele firmadele, kellel on mitu ärisuunda, millest üht soovitakse kasvatada digiteerimise kaudu teistest tunduvalt kiiremini.

Täpsem info SEB Kasvuprogrammi kandideerimise kohta: seb.ee/kasvuprogramm.


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.