Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 14.09.2020

3 võimalust, kuidas juhtida ettevõtte rahaasju digitaalselt

3 võimalust, kuidas juhtida ettevõtte rahaasju digitaalselt Mobiilirakendusega on pank seal, kus Sinagi

Selleks, et kiire elutempo ja ettevõtte juhtimise kõrvalt jääks aega tegeleda Teile oluliste asjadega, mida digitaalselt teha ei saa – näiteks hobid ja perega aja veetmine – oleme loonud võimalusi teha oma pangaasjad digitaalselt. Digitaalsetes kanalites vajalikke toiminguid tehes säästate aega ja raha ning võite seda teha kõikjal, kus on ligipääs internetile.

Tutvuge kolme enimkasutatud võimalusega ettevõtte rahaasjade juhtimiseks asukohast sõltumata.

1. Ärikliendi mobiilipank

Ärikliendi mobiilipank võimaldab Teil lihtsalt kasutada nii era- kui ärikliendi kontosid. Kui soovite kiiret ja mugavat ligipääsu kontojäägile ning sooritada või kinnitada makseid Teile sobival ajal, on mobiilipank parim lahendus. Sisenedes mobiilipangast internetipanga täisversiooni, saate nutitelefonis või tahvelarvutis lihtsasti kasutada kõiki tavapäraseid ärikliendi internetipanga võimalusi.

Tasuta rakenduse laadimine ja lisainfo 

2. Ärikliendi internetipank

Lisaks igapäevastele toimingutele nagu maksed, pangakaardi tellimine (sh postiga koju) või limiidi muutmine, on ärikliendi internetipangas igapäevaseks tegevuseks olulised: 
• ülevaade internetipanga kasutajatest ja nende õigustest;
• võimalus ühildada majandusarvestuse tarkvara.

Kasutajaõiguste ülevaade on vajalik olukorras, kus on vaja muuta või eemaldada mõne kasutaja ligipääsu või anda teatud õigused näiteks raamatupidajale. Õiguste muutmiseks on vajalik internetipanga administraatori õigus, mis enamasti on ettevõtte juhatuse liikmel.

Menüüpunktis Lisateenused/Seaded –>  Kasutajate haldamine:

  • näete nii enda kui teiste vastava ettevõtte internetipanga kasutajaid ja nende õigusi;
  • kasutaja nimele klikkides avaneb võimalus tema õigusi muuta või eemaldada;
  • muuta ülekande päeva- ja kuulimiiti;
  • lisada kasutajaid, valides „Lisan kasutaja“;
  • eemaldada kasutajaid, valides „Kustutan kasutaja“.

Kasutajaõigustest lähemalt

 

Internetipanga ühilduvus erinevate majandusarvestuse tarkvaradega lihtsustab igapäevaseid toiminguid.               

Näiteks saate suunata makseid majandusarvestustarkvarast otse internetipanka ning kontoväljavõtteid majandusarvestustarkvarasse. Otseühenduse raamatupidamistarkvaraga ja turvalise reaalajas andmevahetuse võimaldab luua Baltic Gateway lahendus.

 

Sisenen ärikliendi internetipanka

3. Videokohtumine

Videokohtumine on mugav võimalus avada ettevõttele pangakonto ja sõlmida juurde vajalikud lepingud nagu pangakaart, arvelduspakett ja ärikliendi internetipank.
Ettevõttele pangakonto avamiseks  palun andke sellest teada kodulehe kaudu, seejärel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida videokohtumiseks sobiv aeg. 

Registreerun videokohtumisele konto avamiseks

Videokohtumine võimaldab ka meie eksperdiga mugavalt ja asukohast sõltumata arutada ettevõtte olulisi tulevikuplaane ja rahastamisvõimalusi. Näiteks saate arutada laenuprojekti või liisinguvõimalusi.

Registreerun nõustamisele ärikliendihalduriga


               

Digitaalsete kanalite kasutamiseks on vaja SEB erakliendi internetipanga lepingut                                              

Isikliku kasutajatunnuse ja valitud autentimisvahendiga (Smart-ID, mobiil-ID, ID-kaart või PIN-kalkulaator) saate siseneda nii ärikliendi internetipanka, kasutada mobiilipanka kui ka kokku leppida ja osaleda videokohtumisele pangatöötajaga. 

Soovin saada SEB kliendiks


Reili Lehis
SEB kliendikommunikatsiooni juht

 

 

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.