Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Auto - 03.08.2020

Pange hübriidauto enda äri kasuks tööle!

Pange hübriidauto enda äri kasuks tööle!

Kui soovite ettevõttele väikeste ülalpidamiskuludega autot, mis oleks töökindel, uuenduslik ja keskkonnasäästlik ning mille väärtus säiliks ka järelturul, siis üheks heaks lahenduseks on Toyota hübriidmasin.

Tänu mootori ja muude osade töökindlusele on Toyota hübriidmudelitel oma klassi väikseimad ülalpidamiskulud. Samuti kuulub neil masinatel suur hulk kasulikke funktsioone ja lisasid juba standardvarustusse. Näiteks kõigile uutele mudelitele paigaldatud süsteem Toyota Safety Sense tagab ohutuma sõidu. Tõeliselt väike CO2 heitkogus ja tagasihoidlik kütusekulu teevad Toyota hübriidmudelist keskkonnahoidliku sõiduki, mis liigub kuni 50% ajast elektri jõul.

Talub põhjamaa kliimat

Tänapäevase Toyota hübriidi kasuks räägib ka asjaolu, et see auto peab kindlalt vastu isegi meie karmis kliimas. Toyota on aastakümneid panustanud hübriidmootorite ja -mudelite arendusse, keskendudes seejuures just kvaliteedile ning vastupidavusele. Sellest töökindlusest räägib ka AutoBild TÜVi kvaliteediauhind, mida Toyota on pälvinud mitmeid aastaid.

Näiteks sellised osad nagu piduriklotsid ja -kettad kuluvad kõnealustel hübriidmasinatel võrdlemisi vähe. Samuti kaasneb uue sõidukiga garantii, mis kestab viis aastat või kuni 150 000 sõidukilomeetrit. Iga-aastase hübriidaku korrasoleku kontrolli läbimisel on võimalus pikendada hübriidaku garantiid kuni 10 aastat, külastades korrapäraselt hooldust, kus teostatakse selle kontroll.

Mudelivalik on mitmekülgne

Ärikliendina saate valida enda ettevõtte vajadustele vastava mudeli, olgu selleks siis sedaankerega sõiduk, linnamaastur või mitmefunktsiooniline kaubik. Valikus on näiteks kompaktne Yaris Hybrid, ülimalt elegantne Camry, ruumikas Corolla Touring Sports ja seiklusliku olemusega RAV4.

Uuemad mudelid on varustatud parima Toyota turvalisuse tehnoloogiaga, mille standardvarustuses on avariiennetussüsteem (auto iseseisev peatamisvõime), adaptiivne püsikiirusehoidja ning raja jälgimissüsteem, ennetamaks juhi kõrvalekaldumist teelt. Need tehnilised abivahendid on eriti olulised juhtidele, kes suure osa päevast rooli taga veedavad.

Kui olete sobiva mudeli leidnud, siis võite masina soetamisel kasutada lihtsat ja kiiret SEB liisingut. Ostu rahastamise kõrval hõlmab see teenus ka võimalust lisada mudelitele varustust, vahetada ja hoiustada rehve, käia mugavalt korralises hoolduses ning tunda end lisagarantii abil kindlamalt.

Väärtus püsib ka järelturul

Paljud pelgavad, et turuhind võib uuel autol pärast esindusest lahkumist kolinal langeda. Selle hirmu kummutab Toyota kindel kvaliteet, mis hoiab hübriidmudeli väärtust ka järelturul. Tänu sellele saate tulevikus vahetada sõiduki järgmise ja uuema mudeli vastu välja lihtsalt ning kiiresti.

Teenindus toetab teie äri

Amservis on ärikliendile parimate lahenduste leidmiseks loodud eraldi meeskond, kelle kogenud spetsialistid nõustavad teid teenuste ja toodete asjus ning võimaldavad sõidukiga põhjalikult tutvuda enne selle soetamist. Amservi esindused on olemas suuremates linnades üle Eesti, mis teeb uute sõidukite soetamise ja nende edasise hooldamise eriti mugavaks.
Ärikliendile mõeldud teenusepakett Toyota Business Plus muudab ettevõtte autopargiga tegelemise hõlpsamaks ja kiiremaks. Paketi ühe osana saab Toyota hübriidauto ostja kasutada Extracare’i teenust, mis võimaldab pikendada sõiduki garantiid kogu sõiduki omamise perioodile, ennetades sellega ootamatuid kulusid.

Kolm aastat tasuta kehtiv üleeuroopaline 24 h Toyota Eurocare’i autoabi toetab äriklienti ettenägematutes olukordades. Tänu sellele autoabile ja asendusauto teenusega kindlustusele saate olla kindel, et isegi õnnetusjuhtumi korral taastatakse auto originaalvaruosadega ja nii säilib ka garantii. Samuti võite ärikliendina kasutada tavahoolduse hinnaga kiirhooldust, mis säästab teie väärtuslikku aega.

Toyota Business Plus meeskonna pikaajalised kogemused on muutnud nende oskused professionaalsuse standardiks, kelle eesmärgiks on pakkuda oma kliendile positiivset elamust ja kogemust talle sobivate toodete ning tipptasemel teeninduse kaudu. 

Loen Amservi ärikliendi võimaluste kohta lähemalt


Veel artikleid

Arhiiv

Uus sõiduk kiirelt ja mugavalt

Uus sõiduk kiirelt ja mugavalt

  • Uued ja kasutatud autod
  • Lihtne asjaajamine
  • Hea kindlustuspakkumine

Liisingust lähemalt

 

Jälgige meid

 
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.