Kindlustatu andmed
Kindlustusmaksed
Nimi
Sünniaeg Kindlustada saab inimest kes on 18-69 aastat vana.
Riskigrupp Riskigrupp valitakse töö ja harrastuse iseloomu järgi.
A grupp on vähese riskiga: kontoritöötajad, õpilased, tervisespordi harrastused.
B grupp riskantsemate tegevuste korral: töö masinatega, ohtlikus keskkonnas, näiteks politseinik, ehitaja, autojuht, meremees, jt. Samuti pallimängude,võitlussportide jms harrastamine.
Kindlustuskaitsed
NB! Kalkulaatori abil saadud kindlustusmakse võib muutuda, kui lepingu sõlmimisel läbiviidava riskihindamise käigus selguvad riski suurendavad asjaolud.
elukindlustus Maksame hüvitist, kui kindlustatu sureb mis iganes põhjusel.
Lähedastele piisava toe tagamiseks kindlustatu surma korral, on mõistlik valida kindlustussummaks vähemalt kolme aasta vältimatud kulud.
Maksimaalselt saab kindlustada 10 aasta sissetuleku ulatuses.
kriitilised haigused Maksame hüvitist südamelihaste infarkti, peaaju insuldi, pahaloomulise kasvaja, südamearteri, -klapi või aordi operatsiooni, neerupuudulikkuse korral. Kindlustada saab kuni 65 aastast inimest, kellel on olemas elukindlustus. Maksimaalne kindlustussumma on 200% elukindlustuse summast.
õnnetusjuhtumi päevarahad  Maksame päevaraha õnnetusjuhtumi tõttu haiguslehel viibitud päevade eest, kui haigusleht kestab vähemalt 14 päeva. Maksimaalne päevaraha on 50 eurot, kuid mitte rohkem kui 1,5% brutopalgast.
õnnetusjuhtumi invaliidsus Maksame hüvitisena % kindlustussummast, kui õnnetesjuhtumi tõttu tekib kindlustatul püsiv funktsioonikahjustus.
Summa valikul peab arvestama, et enamasti vajatakse traumast välja tulemiseks taastusravi ja tehakse elus mitmeid ümberkorraldusi. Seetõttu on mõistlik valida vähemalt elukindlustusega võrdne kindlustussumma.
õnnetusjuhtumi surm Maksame lähedastele hüvitist, kui kindlustatu sureb õnnetusjuhtumi tõttu.
Piisav kindlussumma on vähemalt kliendi kolme aasta püsikulud.
Maksimaalselt saab kindlustada 10 aasta sissetuleku ulatuses.
elukindlustus  21.5 eurot
kriitilised haigused  0.0 eurot
õnnetusjuhtumi päevarahad  0.0 eurot
õnnetusjuhtumi invaliidsus  0.0 eurot
õnnetusjuhtumi surm  0.0 eurot
Kindlustusperiood Mõistlik on arvestada kliendi finantskohustuste pikkuse ja ajaga, mil peres on lapsed alaealised.   aastat
Makse sagedus 
Makse kokku:  21.5 eurot