Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PEETER KOPPEL - 23. jaanuar 2020

Peeter Koppel: majandustsükli haripunkt on veel vähemalt aasta kaugusel

“Ei, see pole lõpp. Kõik kestab edasi!” Just nii teatas Rolan Bõkov Jüri Järveti häälega meie kõige tuntumas ja ühes armastatuimas filmis. Ajaloolist tausta vaadeldes oli selline väide igati asjakohane. (Võõr)võim, mida tsitaadi esitanud karakter esindas, kestis siinmail veel sadu aastaid ning filmi lõpu triumf oli teadlikumale vaatajale hapu (isegi valus) nii selle ideoloogilise kallutatuse, ajaloolise paikapidamatuse kui ka lähtematerjali suhtes võetud “vabaduste” pärast. Kõik kestiski edasi.

Refereeritud artikli täistekst edasi.org veebilehel

Edasi

Kontaktid

  • 665 6200

    Faks 665 7509

  • E-post

  • Aadress

    Tornimäe 2, 15010 Tallinn

 
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.