Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Mobiilipanga turvalisus

Mobiilipanga kasutamisel tuleb arvestada järgmiste turvalisuse piirangute ja nõuetega:

  • Turvakoodi ei tohi teatavaks teha kolmandatele isikutele
    Mobiilipanga mobiilimakse funktsionaalsuse kasutamine on kaitstud lepingujärgse turvakoodiga, mis tuleb peale lepingu sõlmimist meelde jätta ning turvakoodi leht hävitada (kui leping sõlmiti pangakontoris). Kui on kahtlus, et turvakood on teatavaks saanud kolmandatele isikutele, siis tuleb koheselt lõpetada olemasolev ning sõlmida uus Mobiilipanga leping Pangaga.
  • Mobiilsideoperaatori lepingu lõpetamisel, mobiiltelefoni varguse või kaotuse puhul tuleb koheselt lõpetada ka Mobiilipanga leping
    Mobiilipanga teenuseid saab kasutada ainult selle mobiiltelefoni vahendusel, mis sisaldab kliendi mobiiltelefoninumbriga seotud SIM-kaarti. Kui kliendi SIM-kaart on sattunud kolmandate isikute valdusesse või klient on loobunud enda mobiiltelefoni numbrist (lõpetanud mobiilside teenuse lepingu operaatoriga), siis võib tekkida oht turvakoodi või võtmesõnadega kaitsmata lepingujärgsete teenuste väärkasutamiseks kolmandate osapoolte poolt (nt. ettemaksed teenusepakkujatele).
  • Lepingu limiidid tuleb seada vajadustest lähtuvalt
    Mobiilipanga leping pakub võimaluse makseteenuste kasutamist reguleerida vastavalt päeva- ja kuulimiidiga. Päevalimiidi lubatavaks maksimummääraks on 200 eurot, kuulimiidi maksimummääraks on 2 000 eurot.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.