Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Suhelge pangaga ettevõtte jaoks mugavaimal viisil

Teeninduskanalid

Alati avatud internetipank on ärikliendile soodsaim ja kiireim arvelduskanal. Enne suuremate otsuste langetamist ootame Teid kontorisse nõustamisele, et saaksite head nõu sobivaima laenu- või investeerimisvõimaluse valimiseks.

 

 • Ärikliendi internetipank

  Ärikliendi internetipank

  Ärikliendi internetipank on mugav ja võimalusterohke keskkond, kus saate teha ettevõtte igapäevaseid pangatoiminguid, näiteks lepinguid sõlmida ning aruandeid välja võtta.

  Loen edasi

 • Kiirteavitamine

  Kiirteavitamine

  Hoidke end kursis oma konto seisu ja raha liikumisega.

  Loen edasi

 • Ärikliendi mobiilipank

  Ärikliendi mobiilipank

  Ärikliendi mobiilipank annab Teile vabaduse juhtida ettevõtte rahaasju sealt, kus Teile sobib. Nii saate keskenduda oma äri edendamisele kõikjal, kus on mobiililevi.

  Loen edasi

 • Baltic Gateway

  Baltic Gateway

  Baltic Gateway on lahendus panga ja raamatupidamistarkvara vaheliseks otseühenduse loomiseks ja andmevahetuseks. See võimaldab saada teavet konto kohta ning edastada maksekorraldusi ööpäevaringselt. Baltic Gateway aluseks on RESTful API-d XML formaadis sõnumitega.

  Loen edasi

 • Paberivaba teenindus

  Paberivaba teenindus

  Nüüd ei ole kliendil ega pangal enam vaja pabereid arhiveerida! Paberivaba teeninduse käigus on võimalik kõik dokumendid allkirjastada digitaalselt ja need salvestatakse internetipanka.

  Loen edasi

 • Videokohtumine

  Konto avamine, vajalikud lepingud ja nõustamine video teel.

  Loen edasi


 
 
 
 

Lisainfo

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.