Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Turvalised e-ostud


MasterCard SecureCode
 

MasterCard SecureCode

  • Tasuta teenus, mis tagab turvalisema internetiostu
  • Pangakaardid liidame programmiga automaatselt
  • Enda tuvastamine on kiire ja lihtne


„Turvalised e-ostud” on rahvusvaheliste kaardiorganisatsioonide loodud lahendus, mis muudab internetist ostmise turvalisemaks tänu kaardi valdaja lisatuvastamisele. Nii väheneb internetis kaardipettuste võimalus. Isegi kui pangakaardi andmed kopeeritakse, ei ole petturitel ainult selle info põhjal võimalik programmiga liitunud internetipoes ostude eest maksta.

Programmiga „Turvalised e-ostud” (inglise keeles 3D Secure) liidame automaatselt kõik teile SEB-st väljastatud pangakaardid. Programmi kasutamine on tasuta ja tähendab Teile internetipoes maksmisel vaid ühte lisatuvastust.

Veebipoes, mis on turvaliste e-ostude süsteemiga liitunud, kuvatakse logo(d) kirjaga „Mastercard ID Check” ja/või „Verified by VISA”. Praeguseks on süsteemiga ühinenud kõik Eesti veebipoed.


Kuidas programm "Turvalised e-ostud" toimib?

  1. Veebipoes kauba või teenuse eest maksmisel suunatakse Teid pärast pangakaardi andmete sisestamist turvalise ostu kinnitamise lehele, kus Teil palutakse makse kinnitamiseks oma isik tuvastada. Isiku tuvastamiseks suuname Teid SEB 3D Secure teenusepakkuja Modirum MDpay OÜ aadressile. Autentimiseks valige sobiv autentimisviis, sisestage oma SEB internetipanga kasutajatunnus, ja sisestage vastav kood.
  2. Eduka autentimise korral ostutehing kinnitatakse ja Teid suunatakse tagasi kaupmehe lehele.
  3. Kui autentimine ei õnnestu, tuleb kaupmehe juures valida teine maksevahend (mõni muu pangakaart või Eesti kaupmehe juures pangalink).  

MasterCard SecureCode

KKK

1. Milliste SEB kaartidega saab veebipoodides maksta?

Kõik SEB-st väljastatud pangakaardid sobivad veebipoodides maksmiseks.

2. Millised kaardiõigused peavad olema internetipangas aktiveeritud, et kaardiga veebipoes osta saaks?
  • Veebipoes saab kaardiga tasuda, kui kaardilepingus on lubatud tehingud „kasutamine internetis“ ja „äriettevõtetes tasumine“.
  • Oma kaardi kehtivaid õiguseid saate vaadata ja muuta internetipanga menüüpunktis „Arveldamine“ → „Kaardid“.
  • Tehingu ebaõnnestumisel kontrollige palun ka kaardile seatud limiite.
3. Kuidas kaardikasutajana programmiga "Turvalised e-ostud" liituda?

Selleks ei ole vaja teil midagi teha. Liidame programmiga automaatselt kõik SEB-st väljastatavad pangakaardid.

4. Mida teha siis, kui autentimine ei õnnestu?

Vajutage nuppu „Katkestan” ja teid suunatakse tagasi kaupmehe juurde uut maksevahendit valima.

5. Mida teha juhul, kui sisestasin kasutajatunnuse ja koodid valesti?

Kui sisestada kasutajatunnus ja koodid kolm korda järjest valesti, lukustub SEB internetipanga kasutajakonto 12 tunniks. Kasutajakonto kiiremaks taasavamiseks palun helistage meie klienditoe telefonile 665 5100.

6. Kuidas ma tean, kas kaupmees on programmiga "Turvalised e-ostud" liitunud?

Kõikide programmiga ühinenud kaupmeeste veebilehelt leiate logo(d) kirjaga „Mastercard ID Check” ja/või „VISA Secure”. Praeguseks on programmiga liitunud kõik Eestis tegutsevate pankade teenuseid kasutavad internetikaupmehed.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.