Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Maksete kogumine

Makseid saate koguda mitme tehnilise lahenduse abil, mis kõik on sularahaarveldusega võrreldes kiiremad, turvalisemad ja mugavamad. Kogudes makseid elektrooniliste kanalite kaudu teete enda ja oma klientide elu kergemaks.

 • E-äri makselahendus

  E-äri makselahendus

  E-äri makselahendus võimaldab teie äril kasvada, sest iga klient leiab sobiva võimaluse arve tasumiseks: kaardiga, pangaülekandega või PayPali vahendusel.

  Loen edasi

 • Kaardimaksete vastuvõtmine

  Kaardimaksete vastuvõtmine

  Kaardimakse on lihtne, turvaline ja kiire nii kliendi kui ka kaupmehe jaoks. Kaardimaksete vastuvõtmiseks on vaja makseterminali või kassasüsteemi makselahendust ja  kaupmehelepingut.

  Loen edasi

 • Maksete kogumine e-arvega

  Maksete kogumine e-arvega

  Kui teil on vaja erinevate kanalite vahel väljastada või vastu võtta üksikuid arveid e-arvetena ning hallata oma arveid mugavalt ühes keskkonnas, soovitame kasutada e-arve portaali. Kui väljastate regulaarselt ja/või suures mahus e-arveid samadele saajatele, soovitame kasutada e-arvete edastamise programmi.

  Loen edasi

 • Pangalink ja autentimine

  Pangalink ja autentimine

  Teie ettevõtte kodulehel asuv pangalink muudab teenuste ja kaupade eest raha küsimise lihtsaks. Pangalingi kaudu saate makseid vastu võtta kohe ja turvaliselt.

  Loen edasi

 
 
 
 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.