Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Euroopa Liidu toetusega projektide rahastamise koostööpartnerid

Euroopa Liidu toetuse taotlejal on sageli mõistlik kasutada nii projekti juhtimise kui ka projekti kirjutamise teenust. SEB teeb koostööd kõigi peamiste Euroopa Liidust raha taotlemist nõustavate konsultatsioonifirmadega. Pakume omalt poolt nõustamist projekti ettevalmistamisel ja taotluse koostamisel ning suurema projekti puhul oma koostööpartnerite kaudu projekti juhtimise teenust ja järelevalvet.

  • Pöörduge kliendihalduri poole kohe, kui kavatsete Euroopa Liidu toetusrahadega finantseeritavat projekti tegema hakata. Meie kliendihaldurilt saate infot Euroopa Liidu toetuste tingimuste kohta.
  • Vajaduse korral juhatame Teid pädevate teenusepakkujateni, kes Teie eest projekti valmis kirjutavad ning soovi korral ka teoks teevad.

Euroopa Liidu toetusrahade projekte koostavad ja viivad ellu meie head koostööpartnerid:

Baasintressimäärad

Kehtivad seisuga 15.04.2021
1 kuu EURIBOR® -0,5610
3 kuu EURIBOR® -0,5370
6 kuu EURIBOR® -0,5120
12 kuu EURIBOR® -0,4780
EONIA® -0,4750
€STR -0,5660
Panga baasintress (PBI) 0,0000
SEB baasintress 0,0000
EURIBOR® määrade ajalugu
EONIA® määrade ajalugu
€STR määrade ajalugu
SEB baasintress määrade ajalugu
Baasintressimäärade info

Euribori (benchmark) ja Eonia (benchmark) haldur on Euroopa Rahaturu Instituut (European Money Markets Institute (EMMI)).
Panga baasintressi haldab ja määrab AS SEB Pank.
Halduri määratav baasintressi määr võib ajas väheneda või suureneda. See muutus mõjutab lepingulist intressi. Kui lepingujärgsel baasintressi fikseerimise päeval on baasintressi uus määr võrreldes varasemaga näiteks suurenenud, siis suurenevad ka intressimaksed.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.