Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Partnerpakkumised uuele ärikliendile

Peale soodsate pangateenuste saate kasutada meie partnerite pakkumisi, mis on valitud just alustava ettevõtte vajaduste järgi.

  • Tõhus müügitarkvara Pipedrive -50% soodsamalt

    Pipedrive on värske lähenemisega CRM-tarkvara, mis lisaks kliendiinfo haldamisele aitab müüki tõhusamalt korraldada ja rohkem müüa.

    Pipedrive'i eelised alustava ettevõtte jaoks on tarkvara lihtne kasutuselevõtt ja kiired käegakatsutavad tulemused.

    • Uue ärikliendi pakkumisega saate Pipedrive müügitarkvara kasutada 12 kuud 50% allahindlusega (soodustuse väärtus 250 eurot 5-liikmelise tiimi puhul). Kasutajate arvu saate valida ja muuta ise.
    Soodustuse rakendumine

    Soodustus rakendub, kui kasutajaks registreerimisel sisestate veebilehel www.pipedrive.com tellimisvormis koodi, mille saate konto avamisel.

    Pakkumine kehtib Teile 1 aasta alates sooduskoodi sisestamisest teenuse pakkuja juures. Soodustust saate Pipedrive'is aktiveerida kuni 31.detsember 2019 ja see kehtib ainult uutele Pipedrive'i klientidele. Teenuse pakkuja on Pipedrive OÜ. Tutvuge tingimustega www.pipedrive.com/seb, vajadusel küsige nõu support@pipedrive.com.

  • SimplBooks 6 kuuks tasuta

    SimplBooks on lihtsaim raamatupidamistarkvara, mis mõeldud väikeettevõtetele raamatupidamise korraldamiseks. SimplBooksi kasutab juba üle 1500 ettevõtte. SimplBooks eelisteks alustavale ettevõtjale on lihtsus, veebipõhisus, turvalisus, tasuta klienditugi ning videojuhendid.

    • Uue ärikliendi pakkumisega saate SimplBooks mis tahes paketi 6 kuuks tasuta (väärtus 71,28 eurot).
    Soodustuse rakendumine

    Soodustus rakendub, kui kasutajaks registreerimisel sisestate veebilehel www.simplbooks.ee tellimisvormis koodi, mille saate konto avamisel.

    Soodustus kehtib Teile 6 kuud alates koodi sisestamisest ja seda on võimalik aktiveerida kuni 31. detsembrini 2019. Pakkumine on mõeldud SimplBooks uutele klientidele. Teenust osutab SimplBooks OÜ, vajadusel küsige nõu support@simplbooks.ee.

  • Ettevõtte veebileht Voolt -50% soodsamalt

    Voog on Eesti suurim veebiplatvorm, millega saate mugavalt ehitada nii ilusa veebilehe kui võimsa e-poe. Lisaks sellele võite oma kodulehekülje ja poe tõlkida kõikidesse maailma keeltesse. Vooga saate kõik vajaliku ettevõtte veebilehe ja e-poe loomiseks: mugava sisuhalduskeskkonna ja Eesti tippdisainerite loodud kujunduse. Samuti hoolitseb Voog veebilehe majutuse eest ning hoiab kodulehekülje turvalisena. Lisaks eelnevale on Vooga loodud veebilehed otsingumootorite jaoks optimeeritud (SEO) ning kõik kujundused näevad ühtviisi head välja kõikidel ekraanidel.

    • Uue ärikliendi pakkumisega saate Voo mistahes paketi 12 kuuks poole hinnaga. Sõltuvalt paketist on teie võit 36-234 eurot.
    Soodustuse rakendumine

    Pakkumise kasutamiseks sisestage aadressil www.voog.com/seb sooduskood, mille saate konto avamisel. Soodustus kehtib ühe aasta alates koodi sisestamisest ja seda on võimalik aktiveerida kuni 31. detsembrini 2019. Pakkumine on mõeldud Voo uutele klientidele.

    Teenust osutab Edicy OÜ. Tutvuge tingimustega veebilehel www.voog.com/seb, nõu küsimiseks kirjutage e-posti aadressil .

  • Vahendid tõhusaks ärisuhtluseks Elisast kuni 50% soodsamalt

    Et saada alustavast ettevõtjast ettevõtteks, on vaja kontakte. Nende kontaktidega peab aga ränka vaeva nägema, et neist partnerid ja maksvad kliendid saaksid – mitu korda nädalas ühendust võtma, tegelema nende muredega (isegi, kui viibid puhkusel välismaal) ja koordineerima tegevusi. Olla kättesaadav on äri tegemise juures hindamatu tähtsusega. Elisast saad parimad lahendused oma vastse ettevõtte suhtlusvõime suurendamiseks.

    • Uue ärikliendi pakkumisega saad Elisast vahendid tõhusaks ärisuhtluseks poolmuidu – nutipaketid, Office 365, Mobiil-ID, piiramatu mahuga internet kontorisse ja palju muud.
    Soodustuse rakendumine

    Pakkumise kasutamiseks täitke aadressil https://www.elisa.ee/et/ariklient/pakkumised/alustavale-arile ankeet kontaktandmetega ja sisestage sooduskood, mille saate konto avamisel. Pakkumist on võimalik kasutada kuni 30. novembrini 2019. Pakkumine on mõeldud Elisa uutele klientidele.

    Teenuseid osutab Elisa Eesti AS, vajadusel küsige nõu e-posti aadressil

  •  
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.