Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

SEB – Teie kodupank

Meie ajalugu

Ettevõtlikkuse pärand – ettevõtete teenistuses.

Meie eesmärk

Ettevõtlikkus ja uuenduslikud ettevõtted aitavad luua parema maailma. Võimaldame neil saavutada eesmärke ja edu nii headel kui halbadel aegadel.

Meie visioon

Pakkuda klientidele maailmatasemel teenust.

 • Põhiväärtused

  SEB põhiväärtused on kliendikesksus, pühendumus, koostöö ja lihtsus. Püüdleme selle poole, et need väärtused kajastuksid kõikides meie igapäevastes tegevustes, sh suhtluses klientide, kolleegide ja teiste osapooltega.

  Loen edasi

 • Töötamine SEB-s

  SEB Eestis töötab enam kui 1000 inimest. Koos täidame kliendile antud lubaduse – pakkuda parimat kliendisuhet. Meie töötajad suhtuvad oma töösse kire ja rõõmuga, sest lubame ka oma töötajaile– SEB-s töötades kasvab Teie väärtus!

  Loen edasi

 • SEB – Teie kodupank

  Kõiki pangateenuseid on mõistlik võtta ühest kohast - oma kodupangast. Nii tekib pikaajaline partnerlus, mis tagab Teile ülevaate oma rahaasjadest, mugava arveldamise ja parimad säästuvõimalused.

  Loen edasi

 

SEB Grupp maailmas

Rahvusvahelised lehed

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.