Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Roheline liising

Keskkonnasõbraliku auto saate paremate tingimustega.

Küsin pakkumist

Rohelise liisinguga säästate raha ja loodust!

SEB jaoks on väga oluline anda omapoolne panus ühise elukeskkonna paremaks muutmisel, mistõttu soovitame ka autoostmisel lähtuda keskkonnahoidlikumast mõtteviisist. Ühelt poolt säästate keskkonnasõbralikuma auto ostmisel loodust, kuid teisalt tekib märkimisväärne kokkuhoid ka Teie isiklikus rahakotis, säästes raha nii kütusele, kindlustusele kui ka liisingule! SEB loeb keskkonnasäästlikuks autot, mille süsinikdioksiidi (CO2) eraldus on kuni 110 g/km kohta. Mida vähem CO2 auto sõitmisel eraldab, seda n-ö rohelisem ta on.

Rohelise auto eelised

Keskkonnasõbralikum auto aitab Teil säästa kütust, raha ja loodust ning võimaldab SEB-lt saada paremaid liisingutingimusi. SEB rohelise liisingu võtjad saavad ka parema kindlustuspakkumise PZU-st*.


*PZU on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB “Lietuvos draudimas” on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni.
AS SEB Liising tegutseb AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee.

Kontaktid

  • Klienditugi

    665 7910

  • E-post

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.