Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Kogumislahendused

 • II sammas II sammas on kohustuslik kõikidele 1983. aastal ja hiljem sündinutele. Kohustusliku kogumispensioniga liitudes kujuneb Teie pensioniks ligikaudu 40% pensionieelsest palgast.

  Loen edasi

 • Kui soovite pensionile jäädes säilitada oma senist elustandardit, on oluline koguda raha täiendavalt ka pensioni III sambasse ehk vabatahtlikku kogumispensionisse. See aitab Teil pensionil olles säilitada senised sissetulekud ligikaudu 65% ulatuses.

  Loen edasi

 • SEB Pensioniplaan

  SEB Pensioniplaan

  SEB Pensioniplaani abil saate oma pensioni kogumisele seada konkreetse eesmärgi ning seda kogumisperioodi jooksul regulaarselt jälgida ja vajadusel muuta.

  Loen edasi

 

 

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.